Büyü Nasıl Yapılır? Büyü Tarifi

İsimli konu WH 'Burçlar Alemi ve Astroloji' kategorisinde, ziyaaktas üyesi tarafından 31 Temmuz 2014 tarihinde yazılmıştır. Büyü Nasıl Yapılır? Büyü Tarifi hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. ziyaaktas

ziyaaktas Yönetici

Büyü Yapmanın Yolları

Söz konusu yapılacak olan bir büyü ise şüphesiz ki bunu hazırlayacak olan kişinin büyü nasıl yapılır konusunda uzman olması gerekir. Bir büyünün nasıl yapılacağı elbette o işi yapan kişi tarafından en iyi şekilde bilinmelidir. Aksi halde bazen bana gelen mesajlarda bazı kimseler büyü tarifi istiyorlar bu işler o kadar kolay değildir. İnternette orada burada yalan yanlış bilgiler okuyarak herkes büyü yapamaz. Bir kere büyü nasıl yapılır konusu herkesin basit bir araştırma sonucu yapabileceği bir iş değildir. Eğer sizinde böyle kendi başınıza oradan buradan alıntı eksik bilgilerle büyü yapmak gibi bir fikriniz varsa o fikirden şu anda vazgeçmenizi tavsiye ederim. Büyü yapan büyücüler bile bu konularda eksik kalırken siz nasıl kendi başınıza bir şey bilmeden büyü yapacaksınız ki !
    Sevgili kardeşlerim bu konu biraz sancılı bir konudur. Bana gelen o kadar çok mail var ki bu konuyla direk ilgili olan. Vatandaş yazmış bana ” Hocam; ben büyü yapmak istiyorum ama bunu nasıl yapacağım? ” Yani böyle insanların sayısı maalesef çok fazla. Buradan tekrar hatırlatıyorum bu işi düşünenlere; hiç boşuna vakit kaybetmeyin bunlar sizin yapacağınız işler değildir. Bu sizin için boşuna zaman kaybı olur. Her işte olduğu gibi bu işide işin uzmanına bırakmak gerekir.
    31 Temmuz 2014
  2. Büyü Nasıl Yapılır? Büyü Tarifi Cevapları

soru sor

Büyü Nasıl Yapılır? Büyü Tarifi

Alakalı Aramalar:

1. büyü tarifleri

,
  2. büyü nasıl yapılır tarifleri

,
  3. büyünün yapılışını göster kaç çeşit var

,
  4. kara büyü nasil yapilir,