Büyü Belirtileri Nelerdir?

İsimli konu WH 'Burçlar Alemi ve Astroloji' kategorisinde, ziyaaktas üyesi tarafından 31 Temmuz 2014 tarihinde yazılmıştır. Büyü Belirtileri Nelerdir? hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. ziyaaktas

  ziyaaktas Yönetici

  Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarım?


  [​IMG]
  Bana yazan ve sayıları da oldukça fazla olan bir çok insan büyü belirtileri nasıl olur, benim üzerimde galiba büyü var gibi sorular soruyorlar. Şimdi ben çoğuna bakım yapmıyorum sözüm onlara adamın azıcık karnı ağrıyor sanıyor ki üzerimde büyü var, ne alakası var sevgili kardeşim herkes ne kadar çok hemen hüküm veriyor büyü olup olmadığına, ben bu konuya şaşıyorum. Şimdi büyünün belirtileri farklıdır öncelikle bunu doğru bilmek gerekir. Büyü olan insan en başta hayattan kopar, insan içine çıkmak istemez. En büyük büyü belirtisi budur.
  Büyüye maruz kalmış kişiler aşırı duygusal davranırlar, en küçük olaylar karşısında hemen göz yaşı dökerler. Çok kırılgan bir halleri vardır. Geceleri uykusuzluk halsizlik çekerler. Daha çok içlerine kapanık yaşamaya başlarlar. Bunlar büyü olduğunun en belirgin özellikleridir.
  Fakat bazen durum böyle olmaz bazı kişilerde büyüler etkisini farklı biçimlerde gösterir. Bazı insanlar bunu hiç farketmeden yıllarca yaşayabilirler. Böyle durumlarla da karşılaştım. Vatandaş o kadar benimsemiş ki böyle içine kapanık yaşamayı hiç farkında bile değil kendisine büyü yapıldığının. O kadar benimsemiş ki bu durumu yıllarıdır farkına varamamış.
  31 Temmuz 2014
  #1
 2. Büyü Belirtileri Nelerdir? Cevapları

soru sor

Büyü Belirtileri Nelerdir?

Alakalı Aramalar:

 1. kara büyü belirtileri

  ,
 2. büyü belirtileri nelerdir

  ,
 3. üzerimde büyü var language:tr

  ,
 4. büyünün belirtileri,
 5. buyu belirtileri burclar