Burun Estetiği Sonrası Görünüm Kaygısı Sona Eriyor

İsimli konu WH 'Makaleler' kategorisinde, drsuleymantasestetik üyesi tarafından 14 Kasım 2018 tarihinde yazılmıştır. Burun Estetiği Sonrası Görünüm Kaygısı Sona Eriyor hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG]
  Bildiğiniz üzere sağlık ve daha estetik görünüm kazanma gibi sebeplerden ötürü burun estetiğine başvurulmaktadır. Ancak hangi sebeple olursa olsun burun estetiği yaptırmayı düşünenlerin kararını uygulaması zaman alabiliyor. Bu durumun sebeplerinden bir tanesi de burun estetiği sonrası görünüm kaygısı olabilmektedir. Bu doğrultuda ‘Burun estetiğinden sonra nasıl görünürüm?’ gibi soruların cevabını bulmak üzere uzun süren araştırmalar yapılabilmektedir. Nitekim istenen görüntü elde edilmediğinde hem maddi hem de manevi kayıp duygusu oluşabiliyor ki bu da o kişi için oldukça kötü bir deneyim olabiliyor. Peki burun ameliyatı sonrası görünüm kaygısı nasıl azaltılabilir? Bu sorunun cevabını yazımızda sizlerle paylaşacağız. Keyifli okumalar.

  Herhangi Bir Kişinin Burun Şeklini İstememelisiniz

  Burun estetiği ameliyatı gibi konularda ünlü insanların ne tarz ameliyatlar yaptırdığı, hangi burun estetik cerrahına yaptırdığı gibi sorular çok sorulmaktadır. Pek çok zaman da burun estetiği yaptırmak isteyen kişilerin, burun estetiği yaptıran ve beğendiği ünlüler arasından birinin burun yapısına sahip olmak istediği duyulur. Ancak aynı burun yapısının sizde güzel duracağını bilemezsiniz. Nitekim burnun görüntüsü tek başına kendi şekli ile değil; suratta yer alan diğer organların ve yüz şeklinin özellikleri ile de alakalıdır. Hatta birazdan değineceğimiz simülasyon teknolojisi sahip olduğu özelliklerle bu tezimizi birçok kişiye kanıtlayabiliyor.

  Simülasyonlar Sayesinde Yeni Burnunuzu Ameliyattan Önce Görün

  Yazımızın akışında belirttiğimiz gibi herkesin yüz yapısı farklıdır ve bir kişiye çok yakışan burun yapısı bir başkasına aynı derecede yakışmayabilir. Bundan dolayı siz elmacık kemiklerinizi, çene yapınızı, dudaklarınızı, gözlerinizi ve kaşlarınızı yani kısaca surat yapınızı göz önünde bulundurarak size en çok yakışacak burun tipini bulmaya çalışmalısınız. 2000’lerde bunu başarmak zor olabiliyordu ancak artık teknolojinin ilerlemesiyle bu durum artık zor olmaktan çıkmıştır. Profesyonel fotoğraf stüdyoların da çekilen fotoğraflar, simülasyon programları ile incelenmesi ve simüle edilmesi sayesinde ‘Burun estetiği sonrası burun doğal görünür mü?’ gibi kaygı içeren sorularınız son bulacak.

  Yüz şeklinizi oluşturan unsurların dışında burnunuzun nasıl gözükeceğini etkileyen diğer birçok nüans bulunmaktadır. Bunlar da buruna yönelik yapılabilecek estetik operasyon çeşitlerinin fazla olmasını sağlar. Burun kaldırma, burun küçültme ya da büyütme, burun kemeri aldırma bu çeşitler arasında yer almaktadır. Simülasyon teknolojisi ile hazırlanan görüntülerde düşündüğünüz estetik türünün nasıl gözükeceğini görebilirsiniz. Böylelikle istediğiniz görüntüye daha çok yaklaşmış olursunuz.

  Sonuç olarak burnunuza ne tür bir operasyon yapılması ile sizin ideal burun yapınıza kavuşacağınız ortaya konulan simülasyonlar aracılığıyla size gösterilir. Siz de burun estetik cerrahınız eşliğinde gerekli müdahalelerin seçimini yaparsınız. Böylelikle burun estetiğinin insanlar için en büyük problemlerinden olan burun ameliyatı sonrası görünümünüz ile ilgili kaygı sona erer. Çünkü hangi işlem sonrasında ne gibi bir görüntü elde edeceğinizi burun estetiği ameliyatı öncesinde görmüş olacaksınız.

  Burun ameliyatlarında kapalı ve atravmatik teknikleri kullanan Sevgili Doktorumuz Op. Dr. Süleyman TAŞ geliştirmiş olduğu tekniklerle hastanın yüz hatlarına uygun burun estetiğini gerçekleştirmektedir. Taş Estetik Cerrahi Kliniği olarak verdiğimiz hizmetler ile ilgili bilgi almak için 0(532) 056 36 93 danışma hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

  Kaynak: https://www.suleymantas.com.tr/burun-estetigi-sonrasi-gorunum-kaygisi-sona-eriyor/
  14 Kasım 2018
  #1
 2. Burun Estetiği Sonrası Görünüm Kaygısı Sona Eriyor Cevapları

soru sor

Burun Estetiği Sonrası Görünüm Kaygısı Sona Eriyor