Bursasporun Şampiyonluğuna en çok o sevindi

İsimli konu WH 'Bursaspor' kategorisinde, ●ŚOП İKλZ● üyesi tarafından 17 Mayıs 2010 tarihinde yazılmıştır. Bursasporun Şampiyonluğuna en çok o sevindi hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. ●ŚOП İKλZ●

  ●ŚOП İKλZ● Yönetici

  Bursasporun Şampiyonluğuna en çok o sevindi  Bursaspor'un şampiyonluğuna en çok sevinlerden biri de, bir zamanlar kanserle boğuşan ve hastalığı atlatan efsane Teknik Direktör Nejat Biyediç oldu. Bursaspor'un şampiyonluğunu göz yaşları içinde izlediğini ve çok mutlu olduğunu ifade eden Biyediç, Bursaspor camiasını kutladı.


  [​IMG] Bursaspor'un şampiyonluğu en çok efsane Teknik Direktör Nejat Biyediç'i sevindirdi. Kanserle boğuşan ve hastalığı atlatan Nejat Biyediç, Bursa Atatürk Stadı'nda şampiyonluk maçını gözyaşları içinde izlerken, "Bursaspor hak etti. Bunu yaşadığım için çok mutluyum" dedi.

  Bursaspor'un şampiyonluk kutlamasının yapıldığı geceye katılan Nejat Biyediç, "Bursasporlu olarak çok sevindim. İlk defa bir Anadolu takımı şampiyon oldu. 2-3 kat daha çok sevinç yaşıyorum. Bursaspor haketti. Hiçbir maçta kaliteden taviz vermedi. Çizginin altına düşmedi. Diğer takımlar inişli çıkışlı grafik çizdi. Ertuğrul Hoca ve öğrencilerini kutluyorum" dedi.

  Maçı Bursa Atatürk Stadı'nda izlediğini anlatan Nejat Biyediç, "Kimse inanmıyordu. İkinci devre hep saatlere baktık. Maç 2-0'dı. Kadıköy'den gelecek haberi bekliyorduk. Kimse Bursaspor kaçırmaz diye düşünüyordu. Ama Bursaspor hakederek şampiyon oldu. Biz de bunu yaşadığımız için çok mutluyuz" diye konuştu.
  17 Mayıs 2010
  #1
 2. Bursasporun Şampiyonluğuna en çok o sevindi Cevapları

 3. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Süper Lig şampiyonluğunu kazanan Bursaspor'un Kulüp Başkanı İbrahim Yazıcı ile Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ı telefonla arayarak tebrik etti.Kaynakwh: Kaynakwh:

  [​IMG]


  [​IMG]

  [​IMG]
  Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezinden yapılan yazılı açıklamada, Gül’ün, Turkcell Süper Lig şampiyonu Bursaspor’un Kulüp Başkanı Yazıcı ile Teknik Direktör Sağlam’ı telefonla arayarak tebriklerini ilettiği bildirildi. Gül, Yazıcı’ya telgraf göndererek tebriklerini iletmişti.
  30 Mayıs 2010
  #2
soru sor

Bursasporun Şampiyonluğuna en çok o sevindi