Bursa'da belediye görevlisi, "Batalla" yazılı tulumuyla dezenfekte çalışmaları yaptı

İsimli konu WH 'Bursaspor' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 14 Nisan 2020 tarihinde yazılmıştır. Bursa'da belediye görevlisi, "Batalla" yazılı tulumuyla dezenfekte çalışmaları yaptı hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  [​IMG]

  Bursa'da Kestel Belediyesi, Bursaspor'un efsane ismi Pablo Martin Batalla'yı unutmadı. Bir görevlinin özel tulumuna "Batalla" yazdırarak dezenfekte çalışmalarını yapması büyük ilgi gördü.

  Bursa'nın Kestel ilçesinde, koronavirüs salgınına karşı dezenfekte çalışmaları yapan bir görevli, giydiği özel tulumun arkasına Bursaspor'un efsane oyuncularından biri olarak kabul edilen Arjantinli Pablo Martin Batalla'nın ismini yazdırdı. Batalla ile özdeşleşen "10" numaralı tulumla dezenfekte çalışmalarını gerçekleştiren görevlinin bu hareketi, yeşil beyazlı taraftarlar tarafından övgü ile karşılandı.

  Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır da o fotoğrafı sosyal medya üzerinden, "Özlediniz değil mi çocuklar? Dezenfekte edildiler, tertemiz oldular. Siz parkalara dönünceye kadar salıncaklar ve kaydıraklar bize emanet" ifadeleriyle paylaştı.

  [​IMG]
  14 Nisan 2020
  #1
 2. Bursa'da belediye görevlisi, "Batalla" yazılı tulumuyla dezenfekte çalışmaları yaptı Cevapları

soru sor

Bursa'da belediye görevlisi, "Batalla" yazılı tulumuyla dezenfekte çalışmaları yaptı