Bugünün ve Yarının Işıldayan İşi: Java ile Mobil Uygulamaları Geliştirme

İsimli konu WH 'Network ve İnternet' kategorisinde, DenizTendik üyesi tarafından 5 Haziran 2016 tarihinde yazılmıştır. Bugünün ve Yarının Işıldayan İşi: Java ile Mobil Uygulamaları Geliştirme hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Bugünün ve Yarının Işıldayan İşi: Java ile Mobil Uygulamaları Geliştirme

  Cep telefonları, saat, tablet gibi taşınabilir cihazların gelişimi “mobil uygulamalar” adında yeni bir yazılım alanı oluşturmuştur. Sıradan masaüstü yazılım geliştirme adımlarından çeşitli olan aşamalar
  içeren mobil aplikasyonlar için en büyük problem, konusunda yetkin mobil programcı yokluğudur.

  Java ile Akıllı Telefon Yazılımları Geliştirme

  Bilginin artarak glonalleştiği bir zamanda yaşıyoruz. Hızla transfer edilebilen ve mobil hale gelebilen veriler aynı zamanda farklı formatlarda karşımıza çıkmakta. Bir kurumun resmi web sayfası stabil diyebileceğimiz verilerini paylaşabilirken mobil yazılımları sayesinde ilgili kitlesini harekete geçirici, satın almayı teşvik edici bilgilerini mobil uygulamalar ile kullanıma sunuyor.
  Taşınabilir teknolojilerinin yaşamımıza süratle ve etkileyici bir biçimde girmesi ve günlük yaşamın bir öğesi haline gelmesi, bu sahasının hızla gelişmesini de sağlıyor ve alakayı da devamlı kılıyor.
  Mobil Uygulama Dünyası

  Çağımızın devamlı ilerleyen, değişken smart teknoloji dünyasında akıllı telefonlar, tablet, akıllı saat ve birçok yeni teknoloji ile aplikasyon geliştirme konusunda özellikli geliştirici ihtiyacı da gelişen sektör ile aynı zamanda olarak artmakta. Android ve IOS işletim sistemi kullanan teknolojilerin ve bunların kullanıcılarının sayısındaki artış dikkate değer.
  Smart phone aplikasyonları teknoloji sahasında pek çok kuralın yeniden yazılmasına sebep oldu. Akıllı cihaz ve tablet kullanımı hem günlük yaşamda hem de çalışma hayatında çok yüksek oranlara çıktı.
  Gitgide artan Akıllı cihaz yazılımları dünyasında %81’lik pazar payı ile Android işletim sistemi en yüksek kullanım orana sahip.
  Java ile Mobil Uygulama Geliştirme Eğitimleri
  Smart phone aplikasyonları geliştirme profesyoneli olmak için iyi bir eğitim süreci almak gerekmekte. Bunun için programlama alanına ilgi duymak, mobil uygulamaları geliştirmek için hevesli olmak oldukça önemlidir.
  Veri Akademi’nin düzenlemiş olduğu; Java Dersleri günümüzün ve ileriki dönemlerin mesleği olan Smart phone uygulamaları geliştiriciler yetiştirmektedir.
  iOS uygulama yapma Öğren amacı, değişime ayak uydurmak isteyen ve mobil uygulamalar geliştirmek isteyen kişilerin uzman mobil yazılımcı olarak sektöre kazandırmaktır.
  Siz de IOS, Android, Windows ve diğer uygulamaları geliştirmek, çağımızın en önemli mesleklerinden birini icra etmek istiyorsanız Linkten ile iletişime geçebilir ve özgün eğitimler ile kısa sürede hayalinizdeki mesleğe sahip olabilirsiniz.
  5 Haziran 2016
  #1
 2. Bugünün ve Yarının Işıldayan İşi: Java ile Mobil Uygulamaları Geliştirme Cevapları

soru sor

Bugünün ve Yarının Işıldayan İşi: Java ile Mobil Uygulamaları Geliştirme