Bugün dolmuşa bindim

İsimli konu WH 'Komik Şeyler' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 30 Temmuz 2017 tarihinde yazılmıştır. Bugün dolmuşa bindim hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. Rec0

Rec0 Yönetici

Bugün dolmuşa bindim. En arka koltuğa oturdum. Kucağında 2 yaşlarında bir çocuk var, Bir kadın geldi yanıma oturdu.Dolmuş doldu kadın para verecek şu çocugu bi dakika tutarmısınız diye kucağıma verdi...
    Çocuk çok sevimli.Bana sürekli gülüyor on dakika filan bende durdu..
    Sonra annesine dedimki buyrun çocuğu..Kadın bi bağırdı ne çocuğu benim çocuk değil dedi. . Ulen dondum kaldım. Hanfendi çocugu alırmısınız dedim, kadın dolmuşta bağırıyor delimisn çocuk benim degil niye alacam diyor. Millet bize bakıyor,utanıyorumda... Kadına dedim abla bacı çocuğu sen verdin dolmuş parası verecem diye. .
    Ne diyorsun sen dedi bağırıp çağırdı dolmuşun içi karıştı dolmuşcu kızdı ikimizide indirdi.İndik çocuk kucağımda kaldı. Kadın gidiyor
    al len çocuğunu diye bağırdım,kadında bağırıyor benim degil çocuk diye.. Millet yığıldı etrafımıza.. İki polis geldi sorun ne dediler ?
    Anlattım polislere, hadi binin ikinizde karakola gidiyoruz dediler .
    Abi ne karakolu ben bu kadınıda çocuğu da tanımam etmem diye yırtınsamda fayda etmedi.
    Gittik karakola... Komser anlatın bayım dedi. En başından anlattım. .Kadın orda bi yeminler ediyor çocuk benim değil diye...Komser şaşırdı, kime inanacağına.

Çıkın koridora dedi biriniz bi uca durun biriniz bi uca dedi...Çocuğu ortada bırakacam ikinizde kucagınıza çağıracaksınız çocuk kime gelirse onundur dedi... Geçtik açtık ellerimizi cocuk bana doğru koştu geldi..
    Gözümü bi açtım rüya imiş.

ALINTIDIR.
    30 Temmuz 2017
  2. Bugün dolmuşa bindim Cevapları

soru sor

Bugün dolmuşa bindim