bu ne iş ya

İsimli konu WH 'Aşk & Sevgi' kategorisinde, yucel_dundar üyesi tarafından 12 Ocak 2010 tarihinde yazılmıştır. bu ne iş ya hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. evet hikayemiz böle bigün okulda top oynuyoruz ve sonra ben okul bahçesinde dinleniyom birden gözüme bir kız çarptı sevimli tatlı bir şey ben baktım ve bir ara göz göze geldik ben baktım o da baktı bu böle bir 2 hafta devam etti ben en sonunda arkadaşımla teklif yolladım kabul etmedi ben tam ümidimi kesmişken bir de ne oluyor kız hala bakmaya devam ediyor ben tabi bu durumdan rahatsız oluyom bakması hoşuma gidiyor ama bide benle dalgamı geçiyor diye söleniyorum ve aradn günler geçti sadece bakışıyoruz bi gün tek başına bahçede duruyodu ben biraz yürüyelimmi dedim aama tebessümle k.bakma dedi ben niye dedim öle dedi ben bu sefer and içtim ve bidaha bakmayacam ama ertesi gün yine bakıyo bu sefer ben hiç bakmadım ya ben size soruyorum sence ben ne yapmalıyım buna???????
    12 Ocak 2010
  2. bu ne iş ya Cevapları

3. walla çok zor durum bekle derim, unutma karşılığı varsa mutlaka gelir seni bulur
    19 Ocak 2010
soru sor

bu ne iş ya