BU KIŞ ÇANTANIZDA BULUNMASI GEREKEN 3 BAKIM ÜRÜNÜ

İsimli konu WH 'Makyaj, Saç Ve Cilt Bakım' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 27 Aralık 2016 tarihinde yazılmıştır. BU KIŞ ÇANTANIZDA BULUNMASI GEREKEN 3 BAKIM ÜRÜNÜ hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  [​IMG]

  Soğuğun kendini fazlasıyla hissettirmeye başladığı şu günlerde, hem giydiğimiz kıyafetlere hem de cildimizi kış boyunca canlı tutmaya yardım edecek ürünlere her zamankinden fazla dikkat etmemiz gerekiyor. Soğuğun kötü etkileri arasında kuruluk ve çatlama başı çekiyor. Fakat bu etkileri kış boyunca kontrol altında tutmak ve tenimize hak ettiği ilgiyi göstermek elimizde. İşte en soğuk havalarda bile yardımınıza yetişecek 3 kurtarıcı bakım ürünü…

  1. Çok Amaçlı Bakım Balsamı

  Kış boyunca yanınızda olacak çok amaçlı bir balsam ile cildinizin ihtiyacı olan birçok bakımı sağlayabilirsiniz. Özellikle çatlayan ve kuruyan dudaklar için önemli bir kurtarıcı olan balsam ile dudaklarınızın nem oranını dengeleyebilir, özellikle geceleri yatmadan önce ise el bakım kremi olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca balsam ile tahriş olmuş cildinizi yatıştırabilir, çatlamış cildinizin iyileştirilmesini sağlayabilirsiniz. Balsamların içerisinde genellikle su bulunmadığı için ufak miktar kullanımlarda bile kurulukları giderebilirsiniz. Balsamı, dudak, yüz, el, dirsek gibi kuru bölgelerde düzenli olarak kullanabilirsiniz.

  [​IMG]
  2. Kırmızı Ruj

  Soğuk havalarda daha çok kapalı alanlarda vakit geçirdiğimiz ve daha az güneş gördüğümüz için cildimiz solgunlaşmaya başlar. Öte yandan yağmur ve kar gibi hava şartları makyajımıza her zamankinden biraz daha az özenmemize neden olabilir. İşte bu gibi durumlarda kırmızı ruj gibi yüzümüzü canlandıracak pratik ve kolay bir kurtarıcıya ihtiyaç duyarız. Renk olarak canlı bir kırmızıyı tercih edebileceğiniz gibi ten renginize uygun tonları ya dadudak parlatıcıları da seçebilirsiniz. Ayrıca içerisinde nemlendirici bulunduran ürünleri tercih ederseniz dudaklarınızın hem canlı hem de yumuşak görünmesini sağlayabilirsiniz.

  [​IMG]
  3. Yağsız El Kremi
  Sert hava koşullarında ellerimiz nemlendirilmeye daha çok ihtiyaç duyar. Akşam saatleri dışında gün içerisinde de düzenli olarak ellerimizi nemlendirmemiz çatlakların oluşmaması için oldukça önemlidir. Ancak yağlı ve yapışkan kremler rahatsız bir his yarattığı için günlük bakımınız için pek uygun değildir. Bu nedenle yağsız fakat gün boyunca etkisini sürdüren kremleri tercih etmeniz daha mantıklı olacaktır.
  27 Aralık 2016
  #1
 2. BU KIŞ ÇANTANIZDA BULUNMASI GEREKEN 3 BAKIM ÜRÜNÜ Cevapları

soru sor

BU KIŞ ÇANTANIZDA BULUNMASI GEREKEN 3 BAKIM ÜRÜNÜ