"Bu kadar da şansızlık olmaz"

İsimli konu WH 'Diğer Süper Lig Takımlarımız' kategorisinde, ReAlWaN üyesi tarafından 13 Kasım 2008 tarihinde yazılmıştır. "Bu kadar da şansızlık olmaz" hakkında bilgi ve tartışmalar.

  1. "Bu kadar da şansızlık olmaz"

    Sezon öncesi oluşturduğu kadro ile lige iddialı hazırlanan Gençlerbirliği'nde art arda yaşanan sakatlıklar teknik kadro ve camiada üzüntü yarattı. Teknik direktör Samet Aybaba, sakatlıklarla ilgili olarak şunları söyledi:"Şaşkınım, bu kadar da şansızlık olmaz. İlk 11'de oynayan bu futbolcuların sakatlıkları bizi yoracaktır. Ama bu kadroda onların yerini dolduracak futbolcular var. Onlara şans vereceğim. Onlarda kendilerine verilecek bu şansı en iyi şekilde değerlendireceklerdir."
    Ameliyat olan Yasir ve Erkan, halen düz koşularla takımdan ayrı çalışan İlhan'dan sonra başkent ekibi, Mustafa Pektemek ve Koray'ın sakatlığıyla sarsıldı. Trabzonpor maçının hazırlıklarına başlayan Gençlerbirliği'nde sol ayak tarak kemiği kırılan Mustafa en az sahalardan 2 ay süre uzak kalacak. Takımının ikinci yarı maçlarına yetiştirilmeye çalışılacak bu oyuncunun yanı sıra Koray'da omuz çıkığı nedeniyle maçlara omzuna takılacak korumayla çıkabilecek.
    13 Kasım 2008
    #1
  2. "Bu kadar da şansızlık olmaz" Cevapları

soru sor

"Bu kadar da şansızlık olmaz"