Bu Hafta Sonu Bir Yolculuğu Hak Etmedin mi?

İsimli konu WH 'Eğitim Kültür' kategorisinde, notebookkirtasiye üyesi tarafından 3 Ekim 2017 tarihinde yazılmıştır. Bu Hafta Sonu Bir Yolculuğu Hak Etmedin mi? hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Tempolu geçen bir hafta sonunda biraz da kendine vakit ayırma zamanı gelmedi mi? Monoton ilerleyen bir hafta içinde hafta sonunda keyifle gezmek ve doğa yürüyüşleri yapmak için artık beklemeyin. Kent hayatının bizlere getirdiği zorunlulukları bir kenara bırakarak kendimiz için bir adım atalım. Sırt çantası takıp şehrin gürültüsünü geride bırakıp bu hafta sonu kendinize izin verin. Hafta sonu bana yetmez diyorsanız izin alın çıkın bir süre uzaklaşın buradan. Dönüşünüzün muhteşem olacağını biliyoruz ☺ Neyse konuyu çok dağıtmadan sizinle küçük bir kaçamak yapmak için neler yapmamız gerekiyor birlikte ilerleyelim. Görmek istediğiniz güzel bir mekan ve yer seçimini yaptıktan sonra en dikkat edilmesi gereken nokta sırt çantasını hazırlamaya geçebilirsiniz. Sırt çantasını hazırlarken evinizi sırtınızda taşıyacağınızı unutmayın. Pratik ve hafif eşyalar ile işlerinizi halletmeye bakmalısınız.

  Neden Sırt Çantası?

  Neden bavul değil de sırt çantası diye düşünebilirsiniz. Sürekli olarak yürüyüş yaptığınız zaman bavul sizin için hiç de uygun olmayacaktır. Bunun yerine rahat ve fonksiyonel bir sırt çantası alarak keyifle yolculuk yapabilirsiniz. Yolculuk sırasında bavul taşıma, getir götür işleri ile uğraşmadan tek bir çanta ile daha rahat edeceğinizden emin olabilirsiniz. Özellikle dağ yürüyüşleri sırasında north face çanta büyük kolaylık sağlamaktadır. Seyahat sırt çantası modelleri farklı boyutlarda olup tatil gününe göre hacim büyüklüğü tercih edebilirsiniz.


  Dağ yürüyüşlerinde outdoor çantaları seçiminde dayanıklı ve fonksiyonel olmasına öncelik vermelisiniz. Çünkü yürüyüş sırasında çantadan bir şeyler alırken kolaylıkla alabilmeli ve diğer eşyaların karışmaması gerekir. Outdoor çanta denildiği zaman en bilinen çanta markası The North Face çantalardır. North face sırt çantası ihtiyaçlarınız olan tüm özellikler ile donatılmış olup taşıma sırasında yardımcı olmaktadır. Yürüyüşleriniz sırasında sizi düzenli bir hale getirecek bölmelere sahiptir. Küçük bölmelerine hemen ulaşmak istediğiniz eşyaları yerleştirerek kendinize kolaylık sağlayabilirsiniz.

  Kendinize hediye ettiğiniz küçük bir gezintinizde rahatlığınızı ve konforunuzu en üst düzeyde tutacak ürünler seçmelisiniz. Sırt çantanızı, yürüyüş ayakkabılarınızı ve gerekli donanımlarınızı sağladıktan sonra keyifli bir zaman geçirmeniz mümkün olacaktır. Doğa ile baş başa güzel ve keyifli bir yürüyüş geçirmeniz dileğiyle. Mutlu Hafta Sonları
  3 Ekim 2017
  #1
 2. Bu Hafta Sonu Bir Yolculuğu Hak Etmedin mi? Cevapları

soru sor

Bu Hafta Sonu Bir Yolculuğu Hak Etmedin mi?