Braga Hazırlıkları Sürüyor

İsimli konu WH 'Fenerbahçe' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 9 Mart 2016 tarihinde yazılmıştır. Braga Hazırlıkları Sürüyor hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  Fenerbahçemiz, Portekiz takımı Braga ile oynayacağı UEFA Avrupa Ligi maçının hazırlıklarına, Can Bartu Tesislerimizde bugün yaptığı antrenmanla devam etti.

  Takımımızın konukları vardı

  Takımımızın bugünkü antrenmanını Vala Gedik Özel Eğitim Meslek Lisesi Eğitim Merkezi'nden bir grup öğrenci ve öğretmen de izledi. Antrenman öncesinde teknik heyet ve oyuncularla bir araya gelen öğrenciler, oyuncularımızla ve bütün takımımızla hatıra fotoğrafları çektirdi.

  Markovic ve Gönül Özel Program Uyguladı

  Teknik Direktörümüz Vitor Pereira yönetiminde saat 11.00’de başlayan antrenman 1 saat 15 dakika sürdü. Isınma ve çabukluk çalışmalarıyla başlayan antrenman, 5’e 2 top kapma ve pas çalışmalarıyla devam etti. Pas organizasyonlarının ardından antrenman dar alanda yapılan çift kale maçla noktalandı. Lazar Markovic ve Gökhan Gönül takımdan ayrı özel program dahilinde çalıştı.

  Braga maçı öncesinde Teknik Direktörümüz Vitor Pereira, 9 Mart Çarşamba günü saat 15.00’te Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde bir basın toplantısı düzenleyecek ve bu toplantıya bir de futbolcumuz katılacak. Maç öncesi takımımızın son antrenmanı da aynı gün Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde saat 18.30’da başlayacak ve ilk 15 dakikası basına açık olacak.
  9 Mart 2016
  #1
 2. Braga Hazırlıkları Sürüyor Cevapları

soru sor

Braga Hazırlıkları Sürüyor