Bostancı Su Tesisatçısı

İsimli konu WH 'Web Tasarım ve Hazır Kodlar' kategorisinde, skortesisat üyesi tarafından 8 Mayıs 2017 tarihinde yazılmıştır. Bostancı Su Tesisatçısı hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Bostancı Su Tesisatçısı

  Skor Tesisat İstanbul Anadolu yakasında hizmet vermektedir. Kadıköy bölgesinde Bostancı mahallesinde faaliyet gösteren Bostancı Su Tesisatçısı olarak sizlere en iyi hizmeti verebilmek teknolojiyi yakından takip ediyoruz

  [​IMG]

  Bostancı Sıhhi Tesisat Hizmeti
  Mutfak giderinde yaşanan sorunlarınıza Bostancı sıhhi tesisat çözüm önerileri sunuyor. Yemek artıkları, yağ kalıntıları, ve çay demi gibi atıkların mutfak giderine atılması ile suyun geçişi engellenir. Sıhhi tesisat ustaları bu sorunları giderebilmek için kameralı sıhhi tesisat cihazları ile çalışmaktadır. Hızlı ve ekonomik çözümler sunan bostancı su tesisatçısı kadıköy bölgesinde su tesisatı hizmetlerine devam etmektedir.

  Bostancı Su Tesisat Tamircisi
  Her lavabo tıkanıklığında kırım yapılmasına gerek yoktur. Eskiden olsa tüm su tesisatın kırılarak boruların kontrol edilmesi gerekiyordu. Hala bu şekilde çalışan su tamir ustaları olduğunu da biliyoruz. O yüzden Bostancı su tesisatçısı olarak vermiş olduğumuz hizmetlerin çok kişiye ulaşması için daha çok çalışıyoruz ve sizleri sıhhi tesisat konusunda Bostancı Mahallesi su tesisatçısı olarak sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

  Bostancı Su Tamir Ustası
  Tuvalet giderine atılan erimeyen tuvalet kağıdı, peçete, temizlik bezleri vb. cisimler nedeniyle tuvalet giderlerinde tıkanıklık meydana getirmektedir. Eğer gider borularınız da büyük çaplı bir sorun yoksa bol su dökerek bu sorundan kurtulabilirsiniz. Ancak sorun büyük ise Kadıköy ilçesi Bostancı mahallesinde su tesisatçısı hizmet veren su tamir ustalarımız giderleriniz de yaşanan problemler için tıkanıklık açma cihazlarımız ile tespit ve onarım işlemleri gerçekleştirmektedir.
  Bostancı Su Tesisatçısı
  Bostancı mahallesinde yer alıyorsunuz ve su tesisatınız da problemler yaşıyorsunuz. Skor tesisat olarak sizlere su tesisatında yaşanabilecek bir çok sorunun çözümü için hizmet vermekteyiz. Su tesisatında uzman su tamir ustalarımız sorunlarınıza en uygun fiyatlı çözümü sunacaktır. Kadıköy ilçesinin her mahallesine kesintisiz ve garantili hizmetler sunan Bostancı su tesisatçısı olarak su tesisatı sorunlarınıza kaliteli onarımlar gerçekleştiriyor.Bostancı su tesisatçısı olarak kullandığımız cihazlar sayesinde su tesisatı ustası sorunların tespitini daha kolay yapıyor. Böylelikle tadilat ve tamirat işleri de daha kısa sürmüş oluyor.

  Su tesisatı cihazları sayesinde gider tıkanıklığı olan bölge nokta atışı ile tespit ediliyor kameralı su kaçağı tespit cihazları sayesinde su tamir ustası tıkanıklık olan bölgede kolaylıkla onarım yapabiliyor. Böylelikle gereksiz kırım yapılmadan su kaçağı tespit ediliyor.
  8 Mayıs 2017
  #1
 2. Bostancı Su Tesisatçısı Cevapları

 3. 13 Mayıs 2020
  #2
soru sor

Bostancı Su Tesisatçısı