Bonnie ve Clyde Tarihsel Önemi

İsimli konu WH 'Çeviri Konular' kategorisinde, Metallica üyesi tarafından 8 Aralık 2009 tarihinde yazılmıştır. Bonnie ve Clyde Tarihsel Önemi hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Bonnie ve Clyde Tarihsel Önemi
  Bu Büyük Depresyon sırasında Bonnie Parker ve Clyde Barrow, iki yıllık suç çılgınlığı (1932-1934) gitmiş. Ülkedeki genel tavır hükümet ve Bonnie ve Clyde karşı olarak kullanılan kendi avantaj. Robin Hood yakın toplu katilleri, Bonnie ve Clyde yerine bir görüntü ile milletin hayal gücünü zorlamaktadır.
  Tarihler: Bonnie Parker (1 Ekim 1910 - 23 Mayıs 1934); Clyde Barrow (24 Mart 1909 - 23 Mayıs 1934)
  Ayrıca: Elizabeth Bonnie Parker Kestane Clyde Barrow, Barrow Gang
  Özeti Bonnie ve Clyde sayısı:
  Bazı yönlerden bu Bonnie ve Clyde romantik kolay oldu. Onlar açık yol üzerinde idi aşık genç bir çift, koşarak vardı "büyük olan" onlardan almak vardı kötü yasa "." Süre Bonnie şiirleri birçok kupa kazandı Clyde etkileyici sürüş beceri çok yakın aramaların, çete çıktı. Her ne kadar Bonnie ve Clyde kişi öldürmüş, onlar eşit kendilerinden sonra saat sadece zarar görmemiş, yüzlerce mil uzakta onları serbest bırakmak için çevrelerindeki sürüş kadar çekmişti kaçırma polislere biliniyordu. Sanki bir maceraya vardı iki, eğlenmek görünüyordu ise kolayca yan yasa stepping.
  Herhangi bir görüntü olduğu gibi, Bonnie ve Clyde arkasındaki gerçeği çok gazetelerde kendi tasviri değildi. Bonnie ve Clyde 13 cinayetten sorumlu olduğunu bazıları masum insanlar, bir Clyde birçok bungled soygun sırasında öldürüldü. Bonnie ve Clyde onların araba, mümkün olduğunca sık yeni araba çalarak, dışarı yaşamış ve küçük marketler ve benzin istasyonlarından çaldığı para kapalı yaşadı. Bazen Bonnie ve Clyde bir banka soymak istiyorsunuz, ama onlar çok para ile yürümek asla başaramadılar. - Mermi dolu bir polis pusu ölüm Bonnie ve Clyde umutsuz suçlular, sürekli ne emin gelmek vardı korkusuyla edildi.
  Background of Bonnie
  Bonnie Parker 1 Ekim 1910 tarihinde Rowena, Teksas olarak doğdu üç çocuk Henry ve Emma Parker ikinci. Aile biraz rahat bir duvarcı Henry Parker iş kapalı, ama yaşadığı o beklenmedik 1914 yılında öldü, Emma Parker Çimento City, Texas Dallas (şimdi parçası) ile küçük bir kasabada annesi ile aile taşındı.
  Tüm hesaplar itibaren Bonnie Parker güzeldi. O "4 '11 kalktı ve sadece £ 90 ağırlığındaydı. O iyi okulda yaptı ve şiir yazmak için sevdi. O yazdı (İki şiir sırasında koşmak onu ünlü.) Onun ortalama yaşam sıkıldınız, Bonnie dışarı düştü yardımcı olun 1927 yılında evden uzakta zaman bir sürü harcama başladı 16 yaşında ve evli Roy Thornton okulda. evlilik mutlu ve Roy değildi. İki yıl sonra, Roy soygun için yakalanmış ve beş yıl hapis cezasına çarptırıldı. Onlar boşandı asla.
  Ise Roy oldu uzakta, Bonnie bir garson olarak çalıştı ancak, o bir iş gibi Büyük Bunalım gerçekten 1929 sonunda başlamak olduğunu oldu.
  Background of Clyde
  Clyde Barrow 24 Mart 1909 tarihinde Telico, Teksas olarak doğdu sekiz çocuk Henry ve Cummie Barrow için altıncı. Clyde ebeveynleri kiracı çiftçiler, çoğu çocuklarını beslemek için yeterli para yoktu. Kaba dönemlerde, Clyde sık sık diğer akrabaları ile yaşamaya gönderildi. Zaman Clyde 12 yaşındayken, ailesi kiracı çiftçilik vazgeçti ve Batı Dallas nereye Henry bir benzin istasyonu açtı taşındı.
  O zaman, Batı Dallas çok kaba bir mahalle ve Clyde in sağ uygun Clyde ve abisi, Marvin Ivan "Buck" Barrow, sık sık derde yasa için sık sık hindi ve yaş gibi şeyler çalmak edildiğinin vardı. Clyde "5 '7 durdu ve yaklaşık 130 £ ağırlığındaydı. Önce o Bonnie araya geldi O, ama (Anne ve Gladys) iki ciddi kız arkadaşım vardı o hiç evlenmemiş.
  Bonnie ve Clyde tanışın
  Ocak 1930, Bonnie ve Clyde Bir ortak arkadaş evinde bir araya geldi. Cazibe anlık oldu. Birkaç hafta sonra bir araya geldi, Clyde hapis iki yıl geçmiş suçlarından mahkum edildi. Bonnie tutuklanması de harap oldu. 11 Mart 1930 günü, Clyde hapishaneden, silah Bonnie kullanarak ona kaçak vardı kaçtı. Bir hafta sonra o ve recaptured olduğu bir 14 yıl hapis yatacak için o zaman çıkmış vahşi Eastham Prison Çiftliği Weldon, Teksas yakın.
  21 Nisan 1930 günü, Clyde Eastham geldi. Hayat onun için dayanılmaz ve dışarı almak için umutsuz oldu. Eğer fiziksel olarak güçsüz olduğunu o Eastham çiftliğinin kapalı transfer olsun umarak, o bir balta ile bazı ayak kesmek bir adam esir sordu. Her ne kadar eksik iki ayak onu alamadım transfer, Clyde erken şartlı tahliye verildi. Sonra Clyde Eastham den 2 Şubat, 1932 koltuk değneği üzerine, kendisinin yerine hiç geri o korkunç yere gitmek daha ölmek söz verdi yayımlanmıştır.
  Bonnie olan bir Ceza Too
  Eastham dışında kalmak için en kolay yolu "düz ve dar" suç olmadan (yani) bir yaşam olurdu. Ancak, Clyde hapishaneden Büyük Depresyon, ne işleri ile gelmek kolay değildi sırasında yayımlanmıştır. Plus, Clyde deneyimi az gerçek bir iş basılı tutarak vardı. Doğal olarak, en kısa Clyde ayağı olarak iyileşmiş olduğunu bir kez daha soymaktan, o ve çalmak.
  Bir Clyde ilk soygun ve sonra yayımlanan günü, Bonnie onunla gitti. Planı Barrow Gang için bir donanım mağaza soymak oldu. (Barrow Gang üyeleri sık sık, ama değişti de farklı zamanlarda Bonnie ve Clyde, Ray Hamilton, WD Jones, Buck Barrow, Blanche Barrow, ve Henry Methvin dahil.) Rağmen o arabada soygun sırasında kaldı, Bonnie ve yakalandı Kaufman, Texas hapse koydu. Daha sonra delil yetersizliğinden serbest bırakıldı.
  Süre hapis Bonnie, Clyde ve Raymond Hamilton oldu Nisan 1932 sonunda başka bir soygun yaptı. Genel bir mağazanın kolay ve hızlı soygun olması gerekiyordu, ama bir şey yanlış ve mağaza sahibi John Bucher, gitti vuruldu ve öldürüldü.
  Bonnie artık bir karar vardı - o Clyde ile kalmak istiyorsunuz ve kaçak onunla yaşamak veya onu bırakıp yeniden başlamak? Bonnie bu Clyde hapishaneye geri gitmek için asla söz verdi biliyordu. O Clyde kalmak biliyordu onları ölüm de çok yakında istedim. Ancak, bu bilgi bile, Bonnie onun Clyde bırakamazdı oldu ve ona sonuna kadar sadık kalmaya karar verdi.
  8 Aralık 2009
  #1
 2. Bonnie ve Clyde Tarihsel Önemi Cevapları

 3. Çeviriyi Google Translate'ten yapmışsınız sanırım. Çok yararlı değil.
  29 Mayıs 2013
  #2
soru sor

Bonnie ve Clyde Tarihsel Önemi

Alakalı Aramalar:

 1. bonnie parker şiiri

  ,
 2. bonnie clyde ölüm

  ,
 3. bonnie clyde ölümü

  ,
 4. bonnie ve clyde ölümü