Bolu Fenerbahçeliler Derneğimizden Özel Eğitim Sporcularına Malzeme Desteği

İsimli konu WH 'Fenerbahçe' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 15 Mayıs 2017 tarihinde yazılmıştır. Bolu Fenerbahçeliler Derneğimizden Özel Eğitim Sporcularına Malzeme Desteği hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  Bolu Fenerbahçeliler Derneğimiz Bolu merkezde bulunan Büyükberk Özel Mesleki Eğitim Merkezi, Mevlana Ortaokulu ve Paşaköyü Ortaokulu’nda okuyan ve özel eğitim gören sporcuların oluşturduğu beden eğitimi öğretmeni Ahmet Koca önderliğinde kurulan Bowling, Masa Tenisi ve Atletizm branşlarında faaliyet gösteren Bolu Özel Sporcular Spor Kulübü sporcularına ayakkabı desteğinde bulundu.

  Beden eğitimi öğretmeni Ahmet Koca sporcularımızın yetenekleri doğrultusunda sevdikleri ve ilgi duydukları spor branşlarına yönlendirerek çocuklarımızı topluma kazandırmak ve geleceğe daha iyi hazırlamak adına spor kulübü kurduklarını belirtti. Bolu Fenerbahçeliler Derneği’ne de yapmış olduğu destekten dolayı teşekkür etti.

  14 Burda AVM Fenerium mağazasında gerçekleşen organizasyonda Dernek Başkanı Selçuk Zorlu, yönetim kurulu üyeleri Murat Acar, Mehmet Ali Özerhan, Ahmet Demir, Kamuran Avcı, 14 Burda Genel Müdürü Tuncay Cingöz, sporcularımıza hediyelerini takdim ettiler.  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
  15 Mayıs 2017
  #1
 2. Bolu Fenerbahçeliler Derneğimizden Özel Eğitim Sporcularına Malzeme Desteği Cevapları

soru sor

Bolu Fenerbahçeliler Derneğimizden Özel Eğitim Sporcularına Malzeme Desteği