Bölgesel yağlardan kurtulmanın en hızlı yolu

İsimli konu WH 'Makyaj, Saç Ve Cilt Bakım' kategorisinde, NoKTaSıZ üyesi tarafından 14 Haziran 2008 tarihinde yazılmıştır. Bölgesel yağlardan kurtulmanın en hızlı yolu hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Bölgesel yağlardan kurtulmanın en hızlı yolu
  Göbek sorunu son yıllarda birçok kadın ve erkeğin korkulu rüyası. Son yıllardaki yeni teknolojiler bu soruna çözümler üretmektedir. Yeni teknoloji ile bu soruna çözüm olanaklı hale gelmiştir.

  Son yıllarda bölgesel zayıflama yöntemlerine ultrasonik yeni bir cihaz eklendi. Ultrasonik bölgesel zayıflama bölgesel yağlardan kurtulmak için geliştirilmiştir. Genel zayıflama yöntemi değildir.

  Özellikle diyet ve spora rağmen kurtulamadığınız bölgesel yağ birikintilerine uygulanır. Bu yöntem vücut bölgelerindeki yağ hücrelerinin bütünlüğünü bozarak parçalanmasına ve buradan vücudun savunma hücreleri ile uzaklaştırılmalarına yardımcı olur. Böbrek taşlarını odaklayarak kırma teknolojisinden esinlenerek geliştirilmiştir.

  Cihaz uygulanacak vücut bölgesi seçilir. Ultrasonik dalgalar buradaki yağ hücrelerine odaklandırılır. Bu dalgalar yağ dokusu dansitesine uygundur. İşlem esnasında ilk olarak yağ hücrelerinin zarları parçalanır. Trigliserit olarak bilinen yağ molekülleri açığa çıkar. Dokudaki bu moleküller damarsal ve lenfatik sisteme geçer, doğal yollarla vücuttan atılır.

  Ultrasonik ses dalgaları ile bölgesel zayıflama, gobek bölgesinde en çok tercih edilen yöntemdir. Ayrıca bel ve basen bölgelerindeki yağ birikimleri içinde uygulanabilir bir yöntemdir.

  Yeni ultrasonik bölgesel zayıflama cihazı size uygun mu?
  Ultrasonik zayıflama son yılların en popüler ve girişimsel olmayan zayıflama yöntemidir. Ultrason bir ses enerjisidir. Bu enerji istenen yerde odaklanabilirse etki elde edilebilir. İşlem basit ve ağrısızdır.

  Bu yöntem Daphne Kliniklerinde kullanılmaktadır. Merkezlerimize geldiğinizde öncelikle doktorlarımız sizi yöntemle ilgili olarak bilgilendirir. İşlem yapılmasını istediğiniz bölge doktorlarımız tarafından değerlendirilir. Bu yönteme uygun olduğunuza karar verilirse; Uygulanacak alan bir bilgisayar sisteminin göreceği şekilde hazırlanır. Cihaz otomatik olarak uygulanacak bölgeye yapılacak prosedürü belirler.

  Bir seans da ortalama 300–500 gram yağ eritilir. Bu ortalama 2–4 cm çevresel incelme demektir. 2 cm incelme 1 beden incelme anlamına gelir. Fakat bizim gözlemlerimiz uygulama yapılan bölgede yağ kalınlığı ne kadar fazla ise sonuçlar o kadar iyi olmaktadır İşlem için herhangi bir ön hazırlığa gerek yoktur.

  İşlem sonrası günlük aktivite veya işinize dönebilirsiniz. İşlem yaklaşık 1–1,5 saat sürer. İstirahat gerekmez. Bu yöntem hafif bir diyet ve sporla desteklenirse bekleneninin çok üzerinde ve daha başarılı sonuçlar elde edilmektedir.

  DAPHNE LAZER EPILASYON VE ESTETIK MERKEZLERI
  OSMANBEY
  Halaskârgazi CaddesiTavukçu Fethi Sokak N:38/1
  Osmanbey Şişli
  Tel: 0212 230 28 08 (pbx)


  ACIBADEM
  Acıbadem Caddesi 139/13
  Üsküdar
  Tel: 0216 545 70 45 (pbx)


  BAKIRKÖY
  Fişekhane cd. No:54 D:5
  Bakırköy
  Tel: 0212 466 15 45 (pbx)

  BAĞDAT CADDESİ
  Bağdat Caddesi No:439 Suadiye
  Kadıköy
  Tel: 0216 416 26 99 (pbx)
  14 Haziran 2008
  #1
 2. Bölgesel yağlardan kurtulmanın en hızlı yolu Cevapları

 3. ..............teşekkürler........
  22 Şubat 2009
  #2
soru sor

Bölgesel yağlardan kurtulmanın en hızlı yolu

Alakalı Aramalar:

 1. yaglari kirdirmak

  ,
 2. basenlerden kurtulmak ıcın