Bol Su İçerek Kilo Verin

İsimli konu WH 'Estetik Ve Diyet' kategorisinde, .мєℓσ∂у. üyesi tarafından 20 Nisan 2012 tarihinde yazılmıştır. Bol Su İçerek Kilo Verin hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [h=1]Su İçerek Zayıflamak[/h]
  Sağlık ve hızlı zayıflamak için her gün en aşağı 2 litre klorsuz içme suyu için. Uzmanların söylediğine göre idrar renginizin mümkün olduğu kadar açık renk olması gerekiyor. Uzmanlar, açık renkli idrarın zayıflamanın işareti olduğunu, idrar renginin koyulaşmasının bir sorun olduğunu belirtiyor.


  Su içemiyorum, canım su istemiyor, su içmek aklıma gelmiyor diyenlerdenseniz eğer; Yanınızda her zaman pet şişelerde su taşıyın ve o suyu hep görebildiğiniz noktalara koyun. Gördükçe içmek gelecek aklınıza. Zamanla su içmeye alıştığınızı fark edeceksiniz ve her geçen gün içtiğiniz suyun miktarı da artacak.
  Su sağlıklı ve hızlı zayıflatmasının yanı sıra, yüzümüzü de güzelleştiriyor ve gençleştiriyor. Gözaltı morlukları olan ve cildi solgun olanlara tavsiyemiz, bol bol su için. Zamanla göz altlarınızdaki morlukların geçtiğini ve cilt renginizin berraklaştığını fark edeceksiniz.
  Su içseniz yaramaz evet, ama su içmek hem sağlığınıza yarayacak hem de güzelliğinize !
  20 Nisan 2012
  #1
 2. Bol Su İçerek Kilo Verin Cevapları

soru sor

Bol Su İçerek Kilo Verin

Alakalı Aramalar:

 1. kilo verirken idrar rengi

  ,
 2. kilo verme idrar rengi

  ,
 3. idrar renginden kilo

  ,
 4. idrar rengi su gibi zayiflama