Boğa Burcu Temmuz 2012 Yorumu

İsimli konu WH 'Boğa' kategorisinde, .мєℓσ∂у. üyesi tarafından 28 Haziran 2012 tarihinde yazılmıştır. Boğa Burcu Temmuz 2012 Yorumu hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Boğa Burcu Temmuz 2012 Yorumu  Temmuz ayına aşk hayatınız ön planda olarak başlıyorsunuz sevgili boğalar. Eğlenceli ortamlarda veya çocuğunuzun yanında eleştirel tavırlarınız öne çıkabilir.

  Bu ay , parasal konularda beklenmedik ani gelişmeler yaşayabilirsiniz. Her zaman davrandığınızdan daha farklı davranışlar sergilemeniz mümkün. Kafanızdaki planları uygulamaya geçirmenin tam vakti olacak.


  10 Temmuz tarihinde ise, parasal konularda tahmin yapmamaya çalışın çünkü bazı tutarsızlıklarınız olabilir. Kendinizi rahat bırakabilirseniz, aşık olduğunuz kişiyle canlı, farklı ve güzel bir ay sizi bekliyor olacak. Borsada yatırım yapıyorsanız acele etmeden karar vermeye çalışın.14 Temuz'da , parasal konularda çabuk ve sinirli hareket etmeniz mümkün. Spekülasyon veya borsaya dayalı işleriniz varsa dikkatli adımlar atmaya çalışın.

  Aşk veya çocuk hayatınıza yapacağınız harcamalar çabuk tepki vermenize neden olabilir. Temmuz ayının son haftasına kadar iş, hizmet veya sağlık konularınız ön planda olacak.

  İşinizle ilgili konularda somutlaştırmak istediğiniz şeyler için rahatlıkla harekete geçebilirsiniz.Ay sonu ise, özel hayatınız devreye girmeye başlayacak. Sevdiğiniz insanın hayatına veya isteklerine göre kararlar alabilirsiniz.
  28 Haziran 2012
  #1
 2. Boğa Burcu Temmuz 2012 Yorumu Cevapları

soru sor

Boğa Burcu Temmuz 2012 Yorumu