Boğa Burcu Nisan 2012 Aylik Yorumu

İsimli konu WH 'Boğa' kategorisinde, .мєℓσ∂у. üyesi tarafından 25 Mart 2012 tarihinde yazılmıştır. Boğa Burcu Nisan 2012 Aylik Yorumu hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [h=3] Boğa Burcu Nisan 2012 Aylik Yorumu
  [/h]
  Sevgili Boğalar bu ay iş hayatınızda yaratıcı ve ilham verici yönleriniz ön plana çıkabilir. İçinizde sizi huzursuz eden kıpırtılar, tamamıyla sizin olayları büyütmenizden kaynaklanacak. 1 ay boyunca kadersel alanınızda ön plana çıkacak.Kişisel girişimleriniz ve başlangıçlarınız adına hareket etmemeye, adım atmamaya özen göstermelisiniz. Bir yıl boyunca yaptıklarınızı gözden geçirmeli ve gelecek ay başlayacak, bu yılın atılımları için planlar yapmalısınız. Kendinizi geri plana çekmeniz ve olayları gözlemlemeniz işinize yarayacak. Bu bir ay boyunca enerjiniz düşük çalışacağından sağlığınıza dikkat etmeli, arkanızdan dönen olaylara karşı hazırlıklı olmalısınız.
  9 Nisan tarihi itibariyle kafanızda planladığınız, düşündüğünüz ama önemsemediğiniz bir fikrin yeniden yeşerdiğine tanık olabilirsiniz. Olayları gözünüzde fazla büyütmeyin. Yaratıcılığa dayalı işleriniz için güzel bir gün olabilir. Şartlar ve koşullar elinizde değil. Ne olursa olsun her tür başlangıç ve yeni oluşumdan bu ay uzak durmanız gerekecek.

  Fikirsel anlamda kendinizi yanlış ifade edebileceğinizden, girişimleriniz için sabırsızlık etmeyin. Nisan sonuna doğru sosyal çevre ve arkadaşlık evinizde gerilemesine devam edecek. Bu tarihler arasında arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde bir takım sorunlar ve aksilikler yaşamaya hazırlıklı olun. Organizasyona dayalı işleriniz için iletişiminizi iki kere kontrol edin. Ayrıca, beklenmedik ani ve değişik olaylar etrafınızda cereyan edebilir. Değişime açık olduğunuz mddetçe tedirgin olmamalısınız.
  25 Mart 2012
  #1
 2. Boğa Burcu Nisan 2012 Aylik Yorumu Cevapları

soru sor

Boğa Burcu Nisan 2012 Aylik Yorumu