Boğa Burcu Mart 2012 aylık burç yorumu

İsimli konu WH 'Boğa' kategorisinde, .мєℓσ∂у. üyesi tarafından 2 Mart 2012 tarihinde yazılmıştır. Boğa Burcu Mart 2012 aylık burç yorumu hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Boğa Burcunu Mart 2012 de neler bekliyor


  Mart ayına yakın çevre ve iletişim alanlarınızla başlıyorsunuz Sevgili Boğalar

  Bu ay, yaptığınız işlerde ve kuracağınız temaslarda enerjinizi doğru kullanamayabilirsiniz. Enerjinizin düşük olmasından kaynaklı olarak vaktinizi kendi istediğiniz konulara ayırarak, üzerinizdeki gerginliği atabilirsiniz. Yakın çevrenizle planlar yapabilirsiniz. Ayrıca aile hayatınızda önemli sorunları ortaya çıkarabilir veya bu alanlarınızda ani kararlar almak durumunda kalabilirsiniz. Belki de iş yoğunluğunuz yüzünden ailenizi fazlasıyla ihmal ettiniz ve bu konuda hassaslıklarla karşılaşacaksınız. Ya da ailehayatınızda oluşacak bir olay, bu birkaç gün iş alanlarınızda gerilmelere yol açabilir.


  16 Mart'tan sonra ve onu takip eden birkaç haftaboyunca iş alanlarınızda geri çekilmeler ve isteksizlikler oluşabilir. Kimsenin yanınızda olmadığını düşünebilir, daha çok diğer insanlara yardım ederek ve biraz geri planda durmayı tercih ederek ilerleyebilirsiniz. Aşk hayatınızda da geri çekilmeler sorunlar oluşabilir. Bu biraz da duygularınızı saklamanız ve sevdiğiniz insanla aranıza duvar örmenizden kaynaklı olacak. Yine Satürn sizin iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda gerilemeye başlıyor. İşle ilgili konularda gözden kaçırdıklarınız ve ertelediğiniz şeyler yeniden gündeme gelebilir. Bu dönem kendinize ve vücudunuza söz geçirmek kolay olmayacak.25 Mart'ta, beklenmedik konu ve olaylara açık olacaksınız. Bir insana aniden yardım etme etkilerinizin yüksek olacağı gibi, eski bir aşkınız yeniden karşınıza çıkabilir. İlginç tesadüfler yaşayabilirsiniz. Ay sonu ise, herkes dinlenirken siz tamamlanması gereken işlerinizin peşinden gidebilirsiniz.
  2 Mart 2012
  #1
 2. Boğa Burcu Mart 2012 aylık burç yorumu Cevapları

soru sor

Boğa Burcu Mart 2012 aylık burç yorumu

Alakalı Aramalar:

 1. boga mart 2012