Boğa Burcu Ağustos 2012 Yorumu

İsimli konu WH 'Boğa' kategorisinde, .мєℓσ∂у. üyesi tarafından 30 Temmuz 2012 tarihinde yazılmıştır. Boğa Burcu Ağustos 2012 Yorumu hakkında bilgi ve tartışmalar.

  1. Bu ay maddi konularda daha başarılı günler geçirebilirsiniz. Ne va rki zaman zaman da olsa sıkışmamak için harcamalarınıza dikkat edin. Ek kazanç sağlayabileceğiniz işler gündemde ancak işlerinizin yolunda gitmesi ve herhangi bir engelle karşılaşmamak için henüz gerçekleşme aşamasındaki projelerinizde hiç kimseye söz etmemelisiniz. Ketum davranmak bu ay sizin için çok daha yararlı olabilir. Aniden gelişebilecek olaylar karşınıda telaş etmeyin, belki biraz sıkıntı olabilir, ancak telaşa kapılmadan işlerinizi çözmeniz çok daha kolay olacaktır. Olumlu etkiler sosyal hayatınızın renklenmesini ve çevrenizdeki insanların artmasını sağlayacaktır. Buna karşın aşırı enerji gerginlik yşaratabilir, bu durumu göz önünde bulundurmalı ve biriken enerjinizi yararlı yerlere harcamalasınız.
    Sporla ilgilenmeniz yararlı olabilir. Bu tür fırsatları kaçırmamalısınız. Tek bir sakınca olabilir, o da aşırıyakaçmak, atılgan olmayın ve kendinize zarar vermeşin. Bu durumu engellemek sizin gibi güçlü bir insan için zor olmasa gerek. Kendinizi kontrol etmeli ve tartışmaların ortasına balıklama atlamaktan kaçınmalısınız, birşeyleri savunmak adına yapacağınız konuşmalar ilişkilerinizi yıpratabilir. Bu tür ortamlarda sakın olmalı ve etrafı yatıştıracak amacıyla davranmalısınız. Böylece bulunduğunuz yerde saygınlığınızı artırabilirsiniz. Özellikle genç Boğalar bu konuda sıkıntı çekebilirler. Ancak olgun olmak süreç işidir, bunu hiç unutmamalısınız. Bu tür olaylar insanın kendisini sınayabileceği bir sınav olarak da düşünülmelidir. Mantığınızı devreye sokun ve gerektiğinde çevrenizdekilerin yardımını kabul edun. O zaman çok daha başarılı olabilirsiniz.
    30 Temmuz 2012
    #1
  2. Boğa Burcu Ağustos 2012 Yorumu Cevapları

soru sor

Boğa Burcu Ağustos 2012 Yorumu