Bkm kitap

İsimli konu WH 'Web Tasarım ve Hazır Kodlar' kategorisinde, zubamba2 üyesi tarafından 17 Aralık 2015 tarihinde yazılmıştır. Bkm kitap hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG]

  BKM kitap olarak sektörde 25 yılı aşkın süredir bulunmaktayız.Biz kitap satış işini ciddiyetle sürdüren bir kurumuz.BKM kitap sadece internetten satış yapan bir kitap evi değildir ülkemizde fiziki anlamda en büyük lokasyona sahip 3000 metrekare kapalı alanı olan kafeterya ve restorana sahip bir kitapçıyız.Amacımız ülkemizin kültür hayatı ile ilgili konularda herkese açık bir bilgi ve buluşma merkezi olabilmek..
  Hayatın her anını , ufkumuzu , hayallerimizi kısaca iç zenginliklerimiz ile mutlu olabilmeyi başarma gayreti ve umudu içerisindeyiz.Bu amaçtan yola çıkarak 25 yıldır insanımıza en uygun fiyatla en kaliteli yayınları sağlamanın gururunu yaşamaktayız.İnternet sektöründeki amacımız ise güvenilir bir alışveriş ortamı yaratmak ve en uygun fiyatlarla sizleri buluşturmaktır.Bu sayede internetten kitap satışını günlük hayatın bir parçası haline getirmek önceliklerimiz arasındadır.
  bkmkitap.com adresimizde istediğiniz her kategoride kitabı bulabilir , ayrıca yeni çıkan her kitabı en güncel haliyle bulma imkanına erişmiş olursunuz.Sitemiz üzerinden 7/24 bizlerle iletişime geçebilirsiniz. bkmkitap.com tamamıyla siz müşterilerimizin aradığını hemen bulsun diye ‘’nakit vakittir’’ hesabıyla değerli vakitlerinizi boşa harcamamanız için kuruldu..

  Web Sitemiz: http://www.bkmkitap.com
  17 Aralık 2015
  #1
 2. Bkm kitap Cevapları

soru sor

Bkm kitap