bittorrent.exe win32 copy.exe sxs.exe autorun.inf Virüs Çözüm

İsimli konu WH 'Network ve İnternet' kategorisinde, Metallica üyesi tarafından 27 Eylül 2007 tarihinde yazılmıştır. bittorrent.exe win32 copy.exe sxs.exe autorun.inf Virüs Çözüm hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. bittorrent.exe win32 copy.exe sxs.exe autorun.inf

Bu yöntem Bittorrent.exe virüslerini temizlemek için geliştirilmiştir.
    Belirtileri:
    1-Bilgisayarımda C,D,E.. sürücülere çift tıklama yöntemi ile açılamaması, sağ tıklayıp aç deyince açılması
    2- Sürücülere çift tıklama yöntemiyle açmaya çalışınca hata vermesi
    3-Sürücülere sağ tıklayınca Normalin dışında menülerin olması
    UYARI: Normalde sağ tuş menüleri şöyle sıralanır: Aç,Araştır,Ara.. şeklinde sıralanması lazım.
    Virüs ihtimali olanlarda Auto, aç araştır şeklinde gidebilir. (Bunlar basit autorun.inf virüsleridir)
    Yada anlamsız karakterler bulunabilir(Bunlar biraz daha zor Autorun.vbs virüsleridir)

ÇÖZÜM:(KATKILARINIZLA GELİŞTRİLEN SİL.BAT GÜNCELLENDİ)
    1-
    http://kahtametem.meb.k12.tr/sil.rar
    Linkteki dosyayı indirip çalıştırın. işlem bitinceye kadar yaklaşık 3 dakika bekleyin. bilgisayarı kapatıp açın. sorun halledildi ise geçmiş olsun halledilmedi ise 4. adıma geçin. Buraya kadar bir çok kişide çözüme kavuşacak 4. adıma geçmenize gerek kalmayacaktır.
    Makinayı yeniden başlatım sorun var mı bakın. aksi halde 4. adıma geçin

2-başlat çalıştır regedit yazıp enterlayın.
    [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon]
    "Userinit"="userinit.exe" olarak ayarlamak (autorun.bat eki varsa silin. Doğru ve temiz ayar C:\WINDOWS\system32\userinit.exe, şeklinde olacak )
    ve
    [HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Advanced]
    "ShowSuperHidden"=dword:1 olarak ayarlamak (00000 ise silip 1 yapın)
    ayrıca
    HKEY_CURRENT_USER\Software\microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\ içinde bulunan
    MountPoints2 klasörünü komple içindekilerle birlikte silmek gerekiyor.(merak etmeyin silin birşey olmaz)

Eğer sorun hala devam ediyorsa, Buraya bilgi verin çözüm yolu bulmaya çalışalım..
    27 Eylül 2007
  2. bittorrent.exe win32 copy.exe sxs.exe autorun.inf Virüs Çözüm Cevapları

3. kardeş ben denedim ama olmadı msdos exe sini tıklayınca bişeyler oluyo ama d ve e yi silemedi xpde başlat/çalıştır a regedit yazınca hata veriyo adres defteri kullanıcınız tarafından engellenmiş diyo kafayı yicem dünya kadar yedeğim var bi yardımcı olun bana açılışdada temp2 dosyası hata veriyo.sürücülere sağ tıklayınca saçma sapan karakterler çıkıyo. kayıt defteri devreye nasıl sokuluyo acaba
    5 Ekim 2007
  4. dostum saol cok işime yaradı bu program tesekkürler:appl:
    17 Ekim 2007
  5. karde$im aLLah razı oLsun ßu ikinci kez oLdu iLk oLduqunda c yi de d yide siLdim oLe qecti $imdi sadece c yi formatLadım oLmadı ama senin dosya i$e yaradı cok saoL
    27 Ekim 2007
  6. Teşekkürler Dostum ;)
    30 Kasım 2007
  7. abi acilen lazım ver linki
    1 Aralık 2007
  8. dostum supersin.. ellerine saglık..
    1 Mart 2008
  9. allah razı olsun
    16 Nisan 2008
  10. Selam. Şimdi inirdim programı umarım çalışır ve şu şeyden kurtuluruz. onun yüzünden kök dosyalrım zarar gördü.
    16 Nisan 2008
  11. sağol thanx
    28 Nisan 2008
  12. abicim Service Unavailable die bişi çıkıyo siteyi açmıyo :((
    1 Mayıs 2008
  13. link kırık:([kahretsin]
    2 Mayıs 2008
  14. Çok güzel olmuş
    6 Haziran 2008
  15. Umarim İŞe yarayacak saol kardeŞ
    3 Temmuz 2008
  16. kardeş çok saol tşkler işime çok yaradı
    8 Temmuz 2008
  17. teşekkürler
    9 Temmuz 2008
  18. seni çok seviyorum kardeş çok saol çok saol
    10 Temmuz 2008
  19. Vallahi bende bu konuyu açanı ayakta alkışlıyorum. Çooooooooook sağolun. O iğrenç virüs flashget le bir program indirirken bulaştı. Usb belleğe geçti ardından haliyle diğer takılan pc lerede bulaştı. :-) . Neyseki Allah (cc) a bin şükür bu form sitesini buldum. Tekrar tekrar teşekkür ediyorum.
    10 Temmuz 2008
  20. çok saolun bu program bende vardı ama hard disk yanınca gitmişti :D:D:D:D
    16 Temmuz 2008
  21. yha bn yapamadım:(
    19 Temmuz 2008
soru sor

bittorrent.exe win32 copy.exe sxs.exe autorun.inf Virüs Çözüm

Alakalı Aramalar:

1. Sxs dfgg