Birinin Size Aşık Oldugunu Nasıl Anlarsınız?

İsimli konu WH 'Aşk & Sevgi' kategorisinde, heLL song üyesi tarafından 29 Temmuz 2006 tarihinde yazılmıştır.

1. peki seviyorum diyor seni teklif ediyor ama peşimde dolaşmıyor sadece görünce beni aklına geliyorum bana öle geliyor siz ne diyorsunuz :/
    13 Nisan 2011
  2. Ya ben ilk defa birine aşık oldum .Arkadaşlarım duygularımı bilmeden hoşlantı olduğunu söylüyor güzelce açıklamaya çalışıncada kalbimizi kırdın dibeni üzüyorlar. Ben ilk defa aşık oldum .Şimdi anlıyorum hep AŞK dediklerim meğer se hoşlantıymış ama bu çok farklı . Oun yanında çok mutluyum , onunla konuşurken değişiyorum , yanında olmak sanki nefes alışımı kolaylaştırıyor . Derste yanımda oturuyor sayılır . Sıralarımız tekli . Sürekli ona bakmak istiyorum bazen göz göze gelince gözlerimi ayırmamaya çalışsamda yapamıyorum .Facebook ta slm bile yazamıyorum . O benimle konuşunca çok mutlu oluyorum sanki tek sözcüğüyle beni öldürebilirmiş gibi aynı . Ama galiba o beni sevmiyor .Belki hiç sevmiyor o konuda yorum yapamayacağım . Onunla ilgili hayal dahi kuramaz haldeyim .O KİM BEN KİM DİYORUM .... Sizce ne yapmalıyım ?
    28 Nisan 2011
  3. cansu neden bana mal diyorsın............................................:D:D

cansu burdaaaaaa ne işin bjk925 ismi nerden geldi.

sdsfsdfsadfsfsdfds

merhaba asdfasdasasdasdasdsad

Ekli Dosyalar:

24 Ekim 2011
  4. ya ya o gözler yalancıysa ya o tavırlar yanlış ise..,
    12 Şubat 2012
  5. benimle birlikte aynı sırada oturan biriydi eskiden çok küfür ederdi ama benim yanımda oturduktan sonra hiç küfür etmedi süreklü bana dostumsun dedi parfümün çek güzel koktugunu söyledi tartıstığımızda gelip özür diledi uzun boylu oldugum için bjk ye git seni alırlar dedi konuşurken hep dudaklarıma bakardı SİZCE BENDEN HOŞLANMIŞMIDIDIRR.. LÜTFEN YANIT İSTİYORUMM..
    15 Haziran 2012
  6. merhaba hacı ben vandan hüseyin biliyorum bu duyguyu yaşadığım için bilirim sizcede kız balkonda arkadaşıyla konuşurken ben or adan tesadüfen geçerken kız birden bana bakıp gülümsemesi ve ban gidene kadar beni gözleriyle süzmesi sizcede ilginç değilmi ama bilmiyorum kız beni seviyormu sevmiyormu sizden bana cevap istiyorum en kısa zaman gönderin benim yaşadığım yerde fazla kız yok ben çook talihsiz bir kişiyim yaşım 15 dertliyim ve öyle kalacağım daha kıızın ismini bile bilmiyorum belkide beni seviyordur ama belirsiz işte biliyormusunuz burada herkez bana detli şair söylüyor isterseniz size yazdığim bir şiiri okuyayım bizki vanın gerilim saçan sokaklarında daha elimiz kalem tutmayı bilmezken dost için ölmeyi aşk için öldürmeyi biliriz hacıı diyerk hepinize vandan mutluluklar gönderiyorum kendinize iyi bakın vandan selamlar kral 65 depremzede
    15 Haziran 2012
  7. ben bir erkek olarak gözlerden ne hissettigimi belli etmem istersem de çok iyi ederim gerçi. onun dışında onla konuşurken heyecanlanırım. ona uzakken bakarım yakınımdaysa bakışlarımı başka yerlere yöneltirim gerçi bunu her kıza karşı yapıyorum ama uzaktayken bakmayı değil. onunla konuşmak isterim ama heyacandan konuşamam :D sık sık etrafında gezinirim o kadar
    24 Temmuz 2012
  8. Bir turlu emin olamiyorum sevgisinden
    Hissediyorum var icinde birseyler ama
    Hep olmadigini soyluyor ama beni gormedende yapamiyor bu yuzden anlam veremiyorum
    31 Temmuz 2012
  9. Ben de tam emin olamiyorum sevip sevmedigini cozemedim henuz tam bir kapali kutu yada benimle ask oyunu oynuyor
    Ben ona her defasinda itiraf ediyorum askimi ama o bana farkli acidan baktigini soyluyor anlam veremedim bir turlu
    Sevdigini soyluyor fakat duygusal anlamda olmadigini ifade ediyor
    Ama hergun beni gormek istiyor
    Goremedigim gunlede ise sen biktin benden diyor bilmiyorum artik ne dusunucegimi
    Artik dusunmeye basladim gercekten platonik bir askmi beniki
    Yok sa gercekten ask oyunuyla karsi karsiyamiyim???
    31 Temmuz 2012
  10. aşkıksa her fırsatta size bakar örneğin arkadaşlarıyla beraberse arkasını döner size bakar
    7 Mayıs 2013
  11. bende ondan hoşlanıyorum bana sürekli bakıyo bende bakıyorum ama ben o baktığında bakamıyorum çünkü imkansız aşk ama sizce beni seviyomu lütfen cevap yazın merak ediyorum
    11 Haziran 2013
  12. bırı var adı samet benı sevmedıgını soyluyor ve baska bırı var onun hayatında ama bız aılecek gorustugumuz ıcın ben onlar gıtıgımde laptopta gızlı dosyada benım fotomu gogrdum bu ne demek sevemese neden saklaya bılır bır erkek neden :S kafam cok karısık cevap verın
    28 Temmuz 2013
  13. Kendisine sorsana, biraz cesur ol.Sence neden?
    30 Temmuz 2013
soru sor

Birinin Size Aşık Oldugunu Nasıl Anlarsınız?

Alakalı Aramalar:

1. size birinin aşık oldugunu nasıl anlarsınız

,
  2. öğretmenimle derste sürekli göz göze geliyorum

,
  3. BİRİNİN SİZE AŞIK OLDOGUNU NASIL ANLARSINIZ