Birinin Size Aşık Oldugunu Nasıl Anlarsınız?

İsimli konu WH 'Aşk & Sevgi' kategorisinde, heLL song üyesi tarafından 29 Temmuz 2006 tarihinde yazılmıştır.

1. [kahretsin] korkuyorlarmış benden anlatmıyorlar :muha:
    8 Ağustos 2010
  2. Gözlerinden, bakışlarından( birisi var sizi yer,:D birisi var sizi keser XD), hareketlerinden anlarım :)
    9 Ağustos 2010
  3. bence harektlernden ve kaçamak bakışlarından anlarsın .ya arkdşlar benmle mesajlaşan uzaktan bi akrabam var bana seni seviyorum dedi ben ona güvenmyrum ne yapmlym ama aslında bnde onu seviyorum ama söyliyemiyorum yaa çok utangaç oldgm için sylyemyrmmmm biri yrdm etsinnn
    10 Eylül 2010
  4. evet daha çok anlaşılır
    19 Ekim 2010
  5. bence gözler bakışlar ve sözler çevrenizdeki insanların ne hissettiği ya da ne düşündüğünden o kadar emin olmayın bazen bi kalbin içinde neler sakladığını öğrendiğinizde artık çok geç olabilir
    24 Ekim 2010
  6. bnde bişi sormak istiyrm pazartesi gnü sınıfımıza yeni bi oğlan geldi çok sessiz sakin çok tatlı ilk grşte aşk oldm galba onu çok kıskanıyrm ve dayanamadım arkadaşım sağolsn bna yardm etti ona bnm onu svdiğimi söyledi ama çocuk yeni gldğndn bnm kim olduğumu bilmiyor o kim demiş kale almamış ble snra başka bi arkadaşıma söledik o erkek olduğndn daha rahat knşr onu anlr die düşündk knştu ve bnm aşk olduğum çock dünyanın en gzl kızı glse ble çıkmam demş:( bzm snfta onu çok ii tanıyan bi arkm var onada anlattm o cittn kimseyle çkmazmş bu gün okul nöbetçisiydi arkadaşmla oda knştu düz lisedn kimseyle çıkmam dedi işte bu morelimi çok bozdu snki kndi düz lisede deil ama bn bu çocuğa citten çok ktü aşık oldm tenefüslerde bu gn hep yanlarına gittim anlamştr heralde artk bnm olduğmu sürekli bakışıyrz sizce ne yapmalıym ltfn bna fikir verin :(
    26 Kasım 2010
  7. Tek Cevapla Gözlerinden anlarım
    27 Kasım 2010
  8. arkadaşların dediği doğru ama siz ona aşıksanız ama o başkasını seviyosa onun sizi sevmesi için ne yaparsınız
    3 Aralık 2010
  9. bana bakan biri var çocuk derste sürekli bakıo ama bnde ona bakıom nasıl sölücemm bilnmiommm
    6 Aralık 2010
  10. peki arkadaşlar ya o insan fazla konuşmuosa konuşmaya çekiniosa gözlerine bile bakmaya çekiniyor,baktı mı gözlerini kaçırıosa o zaman daha mı anlaşılır? aynn katılıyorum bi zamanda da sana söyler :bravo:
    12 Aralık 2010
  11. gerçekleri gözler anlatır ama eğer bir aşk can çekiyorsa en iyisi onu öldürmektir
    13 Aralık 2010
  12. peşini bırakmaz insanın şuan bna oLdqu qibi kendini qöstermk için elLindn qeLeni yapar maL maL hareketLer ztn kendiside maLdır yha okuLda kurtuLamıyorum bi maLdan nerye qitsem peşimde yanımda kavqa edip küfür ediyo sanki çok büyük biriymiş qibi insan sezer yani biri onu seviyosa die düşünüyorum bütün okuL öqrendi perişanım bide çok çirkin düşününsene
    4 Ocak 2011
  13. evet ama insanlar yanlışta anlayabiliyorlar o zaman ne yapacağız nasıl anlayacagiz her insan insana bakar
    31 Ocak 2011
  14. Ben birine aşığım ama onun bana aşık olduğunu bilmiyorum ya bana aşık değilse biriyle çıkıyorsa naparım bn bana yardımcı olun bir erkeği nasıl tavlarım onu çok çok ama çok seviyorum
    21 Şubat 2011
  15. Aşık olduğunuzu bizim sayemizde rahatça ifade edebilirsiniz. Bekleriz :tamam:
    22 Şubat 2011
  16. Bir gun arkdm la bir cocuk hakinda konusiyoduk ve asik olgum oglan bunu duydu mehersem yanimda duruyormus bana sevgilin mi diye sordu hayir dedim ama inanmadi biraz moreli bozuldu sanki sonra bana sms geldi arkdsm kim diye sorunca oglan bana belki o cocuk der dedi hani o sevgilisi varya bi gozume baktin anlatamam o kadar da anlattim oyle bisey yok diye ama inanmiyo oda bana asik midir sanki beni kiskandida??? lUTFEN CEVAP VERINNN (derya)
    11 Mart 2011
  17. sürekli onunla ilgilen mesi ve çaktırmadan bakması:muha:
    12 Mart 2011
  18. Bnde katılıyorum arkadaşlar gözler ve bakışlar yakayı ele veriyor :):)
    12 Mart 2011
  19. peki aynı yerde otuuyorsun ama tanımıyosunuz bazen qörebiliyosun ama sana o zaman bakıyo o nasıl olacak..
    19 Mart 2011
  20. ne zaman sevgilim bana baksa bendeona bakıyorum gözlerini ondan alamassın o neredey sende ordasın çünkü onu takip edersin
    19 Mart 2011
soru sor

Birinin Size Aşık Oldugunu Nasıl Anlarsınız?