Birbirini Sevdiği Halde Karşi Tarafin Ailesi Yüzünden Severek Ayrilan Varmi?

İsimli konu WH 'Aşk & Sevgi' kategorisinde, shempatiq üyesi tarafından 31 Temmuz 2006 tarihinde yazılmıştır.

1. evet bn bazeenn ailem yüüznden oluodu:)
    12 Mart 2013
  2. yok öyle birşey bence :)
    30 Mart 2013
  3. 3 ay sonra düğünümüz var ama ailem vazgeçti, onu istemiyorlar.Ben de bazen hak veriyorum çünkü onun ailesi zor bir aile. Ayrılmam lazım, çok seviyorum. Bunu ona nasıl söylerim, nasıl yaparım böyle bir şeyi bilmiyorum. Düğün yerimiz, düğünde çalacak şarkılar bile belli...
    3 Haziran 2013
  4. Ben 2 gün oldu nisanlimdan ayrılali bizimde aileler yüzünden oldu ama mal mülk için değil sadece onlara gitmedigim için istemediler beni kayinvalidem bana dedi bende benim için öncelik kızın dedim birlikte okul bitircez bizim boş harcayacak vakit yok dedim gelecek kurmaliyiz dedim ama anlamadilar nisanlimin her şeyi ile ilgilendim ailesinden çok ben destek çıktım sahip çıktım benim ailemse onların kinin tam tersi idi bize siz geleceginize bakın bize kuru kuru gelip nabacaksiniz dedi nisanlim orta okul mezunu dışardan lise okuyor babam yani nisanlimin kayinpederi diyordu ki sen liseyi bitir üniversiteyi kazan evlendikten sonra calismayacaksin ben calisacam senin yerine sen okulunu okuyacaksin dedi eczenecilikte merakı vardı babam onuda acicam sen yeter ki oku dedi kayinpeder olarak üstüne düşenden fazlasını yaptı ama kız tarafı bana gelmiyorlar dedi başka bişey demedi hal böyle olunca başka kavgalar çıktı hakaret boyutuna ulaşan durumlar gelişti yüzükler atıldı nisanlimin telefonuna el konuldu 2 gündür haber alamıyorum :-(
    2 Eylül 2014
soru sor

Birbirini Sevdiği Halde Karşi Tarafin Ailesi Yüzünden Severek Ayrilan Varmi?

Alakalı Aramalar:

1. cok sevdigi halde ailesi yuzunden