Bir Öneri?

İsimli konu WH 'Site & Forum Hakkında' kategorisinde, ekonda üyesi tarafından 25 Nisan 2011 tarihinde yazılmıştır. Bir Öneri? hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. Arkadaşlar Eğer Forumumuzda Silinen Konuları İçinde Bulunduran Bir Çöp Tenekesi Olursa İyi Olur Diye Düşünüyorum Yeni mod. Arkadaşlarımız Var Konuları Getirmek Onları İçinde Daha Kolay Olur Ve Yanlış Silinen Konular Daha Dikkatli İncelenebilir Diye Düşünüyorum...
    Forumu Kastırır Dicekler Vardır Ama Alakası Yok! 1 Bölüm Kastırmaz Üstelik İşimize Yarar...
    Şimdiden Teşekkürler........:)
    25 Nisan 2011
  2. Bir Öneri? Cevapları

3. silinen konuları zaten profilimizden inceleyebiliyoruz,, Yani modlar falan silinen konuları derli toplu görebiliyorlar,, bence gerek yok
    25 Nisan 2011
  4. bence çöp kutusunu üyelerde görebilirse konularının neen siliniğini anlarlar daha iy olur bence :)
    25 Nisan 2011
  5. " Lâ TaHZeN "

Senin Gibi Düşündüğüöm İçin Açtım Biz Görüyoruz Ama Normal Üyeler Göremiyorlar....
    25 Nisan 2011
  6. Forumda silinen konu sayısı çok olduğu için kötü bir görüntü ortaya çıkıyor.Buda üyelerin forumda gezinmesini engelliyor.Silinen konular çöp olduğu için forumu çöplerden arındırıp, temiz bir forum göstermeye çalışıyoruz.Ayrıca silinen bazı konular küfürlü oluyor.Buda sakıncalı bir durumdur.
    25 Nisan 2011
  7. Peki Adminim ............
    25 Nisan 2011
  8. ●ŚOП İKλZ●

●ŚOП İKλZ● Yönetici

Ayrica sileninen Konular icin üyelerimize uyari gidiyor sistem tarafindan yani üyelerimiz konuma ne oldu diye sormuyor cünkü her hangi bir islem yapildiginda otamatik olarak üyeye gidiyor:)
    25 Nisan 2011
  9. Yaz Kızım;
    Gereği düşünüldü Dermişim :P bencede olabilir ümraniye çöplüğü gibi bi isim olur silincek konular kitlenip oraya taşınır veya silnenler
    25 Nisan 2011
  10. konu kapatılmıştır.
    26 Nisan 2011
soru sor

Bir Öneri?