Bir öneri..=)

İsimli konu WH 'Silkroad Online' kategorisinde, SmyRna_ üyesi tarafından 30 Ağustos 2009 tarihinde yazılmıştır. Bir öneri..=) hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. deneme moderatör arkadaşLarımız yöneticiLere sormuştu sjsro-mysro-ecsro böLümü açıLabiLir mi diye..ama oLmaz demişLerdi..öyLe oLmazsa SJsro-ECsro-MYsro gibi private server konuLarı açaLım ve bunLarı sabit yapaLım..o private server hakkında sorusu oLan biLgi isteyen veya oyunda beraber kasmak için arkadaş arayanLar o konuya yazsın..bu araLar ecsro da şu hatayı aLıyorum üye oLamıyorum gibi konuLar arttı..sorunu oLanLar o private serverın konusuna yazar ve konu kirLiLiği oLmaz ve düzenLi oLur..bu bir öneridir..deneme moderatör arkadaşLar böyLe bir şey mümkünse yapabiLir..saygıLarLa..=)
    30 Ağustos 2009
  2. Bir öneri..=) Cevapları

3. "...Gripin..."

"...Gripin..." Yönetici

öyle yaptık sonucunda sabit konuları azaltın mesajı geldi adminden

sonuç bu elden bir şey gelmez
    30 Ağustos 2009
  4. Bazı Gereksiz Konular Sabitten Alınabilir Mesela?
    30 Ağustos 2009
  5. tmm onu biLmiyodum..iLgiLendiğin için teşekkürLer..ama oLsa güzeL oLur..:agla:
    30 Ağustos 2009
  6. "...Gripin..."

"...Gripin..." Yönetici

Ben çok kere ek bölüm istedim ama red yanıtı geldi
    30 Ağustos 2009
  7. ek böLümü reddetmişLer biLiyorum ama beLki sabit konuda oLabiLir diye dedim..=)
    30 Ağustos 2009
  8. Katılıyorum.Ek bölüm şart Adminlerim duy sesimizi...!
    30 Ağustos 2009
  9. "...Gripin..."

"...Gripin..." Yönetici

Aslında knight bölümünü kaldırıp ek bölüm yapsalar

Çünkü gördüğüm kadarıyla Knight bölümünde Koxp vb programlardan başka bir şey yayınlanmıyor
    30 Ağustos 2009
  10. Muhteşem Olur Ufuk :)
    30 Ağustos 2009
  11. Sohbete girecek...Keselim artık
    30 Ağustos 2009
  12. Bncede ek bölüm şart pserverler içinde ayrı bir bölüm gerekiyor adminler sizlerden birkez daha değerlendirmenizi sitiyorum Saygılarımla...
    31 Ağustos 2009
  13. Bencede ama admine bağlı
    31 Ağustos 2009
  14. walla yha karışıo isro mysro ecsro ooo
    31 Ağustos 2009
  15. xD yapabilsem sohbet yasak konu kilit diecem ammmaa :D dur bakalim zamani onunda gelir :D
    31 Ağustos 2009
  16. XDXDXD:D:D:D:):):)gerçekten ya adam gibi anlayamıyoz lütfen yeni açılsın veya eklensin adam gibi oynualım:ban::ban::ban::muahaha::muahaha:
    1 Şubat 2010
  17. Zaten Artık Sro - Private Serverler Bölümü Var... Böyle Bir Öneri Gerekmez. Konu Kilitlenmiştir.
    1 Şubat 2010
soru sor

Bir öneri..=)