Bir kadını tavlama yolları!

İsimli konu WH 'Erkekçe' kategorisinde, .мєℓσ∂у. üyesi tarafından 11 Nisan 2012 tarihinde yazılmıştır. Bir kadını tavlama yolları! hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG]

  Bir kadını etkilemek için bir Yunan tanrısı kadar çekici ya da Donald Trump gibi zengin olmanız gerekmez. İşte AskMen.com sitesine göre ateşli bir kadını elde etmenin püf noktaları:.
  * Kendinizden emin olun Başınız dik ve kendinize güvenen bir tavırla hareket edin. Kendinizi tanıtırken göz kontağı kurun. Kendine güvenen bir erkeğin reddedilme şansı çok daha azdır.
  * Kişiliğine odaklanın Ona iltifat etmek istiyorsanız, az dikkat çeken özelliklerini ön plana çıkarın. Onun şakalarına gülmeye özen gösterin.
  * Ağırdan alın Ateşli bir kadınla işleri ağırdan alın, ona baskı uygulamadan her şeyin kendiliğinden gelişmesine izin verin. Eğer size numarasını veriyorsa o zaman onu evine kadar bırakmanızda bir sakınca olmaz.
  * Seks konuşmayın Öpüşmeyi, elini tutmayı unutun. Farkınızı seksten söz etmeyerek ortaya koyun. Eğer onun için gerçekten önemli olmak istiyorsanız, kişiliğinizle etkileyin.
  * İyi bir konu bulun Bir bar ya da kulübe gittiğinizde ortak konuşabileceğiniz bir konu bulun ve onu bu konuyu konuşmak için daha sessiz bir yere çağırın. Böylece onunla başbaşa sessiz daha iyi iletişim sağlarsınız.
  * Kızlardan yardım alın Hamlelerinizi doğru yapmak için kız arkadaşlarınızdan yardım ve öneri alın. Birlikte bir yere gittiğinizde ‘tesadüfen’ arkadaşlarınız sizi görsün ve size iltifat etsin.
  * Araştırma yapın Kadınların moda tutkusunu gözardı etmeyin ve bilginizi arttırın. Örneğin o bu sezon moda olan şeylerden bahsederken siz de konuya yabancı kalmayın ve fikirlerinizi ortaya koyun.
  * Orijinal olun Buluştuğunuzda hemen ona iltifat etmek yerine önce mekanın ne kadar gürültülü olduğundan bahsedin! Onu şaşırtıp, ilgisini çekebilirsiniz.
  * Uygun giyinin Ateşli kadınlar stile ve giyime her zaman önem verir. Siz de giyim tarzınıza özen gösterin. Markalı kıyafetler giymenize gerek yok, önemli olan birbirini tamamlayan ve uygun olan şeyleri giymek. Her zaman şık ve temiz olun.
  11 Nisan 2012
  #1
 2. Bir kadını tavlama yolları! Cevapları

soru sor

Bir kadını tavlama yolları!

Alakalı Aramalar:

 1. kadınları elde etmenin püf noktaları

  ,
 2. kadini tavlamayollari

  ,
 3. Bir kadını Aşık etmenin püf noktaları