Bir kadını kendine aşık etmenin yolları

İsimli konu WH 'Erkekçe' kategorisinde, "...Gripin..." üyesi tarafından 22 Kasım 2009 tarihinde yazılmıştır. Bir kadını kendine aşık etmenin yolları hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. "...Gripin..."

  "...Gripin..." Yönetici

  Bir kadını kendine aşık etmenin yolları

  Bir kadının aşık olması çok zor gibi görünebilir ama işin ayrıntı kısmını bilince olayların daha kolay gelişmesini sağlayacaksınız. İşte bir kadını kendinize aşık ettirecek 14 öneri.

  [​IMG]

  1) Nedenini söyleyin


  "Seni seviyorum" cümlesini söylemek oldukça kolaydır. Neden sevdiğinizi anlatın. Sevdiğinizin yanı ister çilolata kemirmesi isterse sarhoşken attığı kahkahalar olsun. Bu ayrıntılar kendini özel hissetirecektir.


  2) Ona danışın


  Sizin için önemli olan bir konu hakkında ondan tavsiye isteyin (gerçekten ihtiyacınız olmasa bile) Fikirlerine değer verdiğinizi göstereceksiniz.


  3) Hazırlıklı olun


  Bir fotoğrafını telefonunuzda saklayın. Her ne kadar reddetse de, emin olun mutlaka telefonunuzu karıştıracaktır.


  4) Temiz olun


  Kadınların koku alma duyuları erkeklerden daha güçlüdür. Adresin yatak olduğu günlerde, kıyafetlerinizi ve yatak örtülerinizi temiz olanlarıyla değiştirin. Siz tıraş olduktan sonra lavabodan sizin kıllarınızı temizlediği her an sizi daha az seviyor.


  5) Mazinizi unutmayın


  Mutlu son için başlangıcı iyi hatırlamalısınız: İlk buluşmanızın ayrıntılarını, üstündeki kıyafetlerini ve onun ilk sözlerini... Bu sıralamayı tekrar edin.


  6) Durmayın


  Çoğu erkek başta harika sevgiliyi oynar: Yastığın altına bırakılan sevgi notları ve vücudu hakkında iltifatlar. Bir yıl sonra ise hiçbirinden eser kalmaz. Tamamen size ait olduğunu düşünmeyin ve onu elinizde tutmak için uğraşın.


  7) Şimdi de dinleyin


  Ona gününün nasıl geçirdiğini sorun ve gerçekten dinleyin.


  8) Malum günleri drama çevirmeyin


  Bir kadının regl döngüsü 28 gündür ve regl olmadan 2-3 gün önce hassas bir ruh haline bürünmesi normaldir. O günleri takviminize not edin, anlayışlı olun ve gülümsemenizi eksik etmeyin.


  9) Ve kendinize saklayın


  "Benim üzüntümü nasıl olur da hormonlarıma bağlarsın"


  10) Onu da dahil edin


  Futbol maçı ekibinize bir gün onu da çağırın. Hakeme ettiğiniz stres arttırıcı küfürleri işittikten sonra spora ayırdığınız vakte laf edemeyecek.


  11) Çaba harcayın, para değil


  Paris te bir haftasonu tabii ki güzeldir ama evi temizlemek, yemek pişirmek ve bulaşıkları yıkamak sevginizi ispat etmenin daha etkili bir yoludur.


  12) Oda servisini arayın


  O şehir dışındayken otelini arayın ve odasına bir sepet dolusu çikolata gönderin. Orada olmamanız karşılığını alamayacağınızı göstermez.


  13) Açık vermeyin


  Kadınlar genetik olarak eski kızarkadaşlarınızla neden ayrıldığınızı sormaya ve cevaplar üzerinden ilişkinizi analiz etmeye programlıdır. "O senin gibi değildi" gibi basit cevaplar vermekten kaçının.


  14) Gözyaşlarını silin


  Tüm kadınlar ağlar, o yüzden hamlenizi doğru yapın. Kucaklayın, usulca gözyaşlarını silin ve problemin ne olduğunu sorun. Aranızdaki temel farkı da aklınızdan çıkarmayın: Kadınla sizden dinlemenizi bekler, çözüm bulmanızı değil.

  Maddelerimiz bir denek kadın üzerinde denenmiş ve aşk yüzdesinde artış olduğu görülmüştür. Siz genede bol iltifat, bol sürprizi eksik etmeyin.
  22 Kasım 2009
  #1
 2. Bir kadını kendine aşık etmenin yolları Cevapları

soru sor

Bir kadını kendine aşık etmenin yolları

Alakalı Aramalar:

 1. birkadini kendine asik etmenin yollari.com