'Bir ilki daha gerçekleştirdik'

İsimli konu WH 'Bursaspor' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 29 Ekim 2012 tarihinde yazılmıştır. 'Bir ilki daha gerçekleştirdik' hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  Bursaspor Kulübü İkinci Başkanı Recep Bölükbaşı Trabzonspor'u deplasmanda yenerek bir ilki daha gerçekleştirdiklerini söyledi.

  Zor bir maç oynadıklarını ve Trabzonspor'u sahasında yenerek bir ilki daha gerçekleştirdiklerini söyleyen Bursaspor Kulübü İkinci Başkanı Recep Bölükbaşı, "Zor bir maçtı. Trabzonspor'un sahasında oynadık. Hocamız ve futbolcularımız inandı. Tarihimizde Trabzonspor'u yenemiyorduk. Hep ilkleri yapıyoruz. Maç öncesi 'Hocam bir ilki daha yapalım' demiştik. Bir tanesini daha gerçekleştirdik. Taraftarlarımız da bizi yalnız bırakmadı. Güzel mücadele oldu. Çıkışa ihtiyacımız vardı. 4 beraberliğimiz vardı. Trabzonspor'u sahasında yenmek ve çıkışı sürdürmek daha anlamlı olacak" diye konuştu.

  "LİG UZUN BİR MARATON"
  Ligde hedeflerinin her zaman zirve olduğunu dile getiren Bölükbaşı, "Lig uzun bir maraton. Her takım her takımı yenebilecek güçte. Hangi takımın şampiyon olacağı, kimin küme düşeceği belki daha sonraki haftalar şekillenir. Biz de kendi yerimizi şekillendirmek istiyoruz. Bursaspor iyi yolda. Hedefimiz hep zirve. Zirvede kalmak için çocuklar gereğini yapacak" dedi.

  "BAŞKAN YORGUNDU"
  Başkan İbrahim Yazıcı'nın durumunun iyi olduğunu ifade eden Bölükbaşı sözlerini şöyle sürdürdü:

  "Başkanımız rahatsızlandı. Herhangi bir tartışma yok. Başkanımız maçlarda da heyecanlanıyor. Bazen ilk yarıyı izliyor Bursa'da da. Daha sonra televizyonda izliyor. Son 5 dakikada tansiyon arttı maçta da. Kendisi de yorgundu. O yorgunluğun verdiği bir heyecan ve sıkıntı vardı. Çok şükür gerekli müdahaleler yapıldı. Başkanımız bir çok şeyi atlattı bunu da atlatacaktır."
  29 Ekim 2012
  #1
 2. 'Bir ilki daha gerçekleştirdik' Cevapları

soru sor

'Bir ilki daha gerçekleştirdik'