Bir efsane daha geri dönüyor Wolfenstein: Youngblood!

İsimli konu WH 'Demo Oyunlar' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 11 Haziran 2018 tarihinde yazılmıştır. Bir efsane daha geri dönüyor Wolfenstein: Youngblood! hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  Bethesda'nın yeni bombası Wolfenstein: Youngblood'ı E3 2018 etkinliği kapsamında duyurdu.

  [​IMG]

  Bethesda Softworks ve Machinegames E3 2018 basın konferansı esnasında Wolfenstein: Youngblood'ı duyurdu.

  Wolfenstein: Youngblood yeni bir co-op oyunu ve oyuncular BJ Blazkowicz'in ikiz kızlarından birini kontrol ederek kayıp babalarını bulmak için Nazi işgali altındaki Paris'te Nazilere karşı savaşacak. Tamamıyla tek başınıza oynayacağınız oyunu arkadaşınız ile beraber co-op olarakta oynayabileceksiniz.

  Daha önce hiç bir Wolfenstein oyununa co-op özelliği getirilmemişti. Seri adına bir ilk olacak ancak henüz nasıl işlediği konusuyla alakalı detaylı bir bilgi verilmedi. İkinci Dünya Savaşı'nı alternatif gerçeklikte anlatan yeni oyunda Kıdemli Oyun Tasarımcısı olarak çalışan Andreas Öjerfors, geçtiğimiz günlerde yeni oyunda daha fazla özgür olabileceğimizden bahsetmişti.

  İlk iki oyunda B.J. Blazkowicz'in Almanya ve Amerika maceralarını anlatan seri, Youngblood'da ikiz karakterleri kontrolümüze verecek. Daha öncesinde çıkan Oldblood isimli yan oyundan sonra ise bu sefer 80'li yıllara gideceğiz. Bakalım Youngblood, oyuncuların beklentilerini karşılayabilecek mi göreceğiz.

  Yayınlanan tanıtım videosuna yukarıdaki oynatıcı üzerinden ulaşabilirsiniz. Peki ya siz yeni Wolfenstein oyunu hakkında neler düşünüyorsunuz?
  11 Haziran 2018
  #1
 2. Bir efsane daha geri dönüyor Wolfenstein: Youngblood! Cevapları

soru sor

Bir efsane daha geri dönüyor Wolfenstein: Youngblood!