Bir anlık dalgınlık yatağa bağladı

İsimli konu WH 'WH Haber Bülteni' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 14 Haziran 2017 tarihinde yazılmıştır. Bir anlık dalgınlık yatağa bağladı hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  [​IMG]

  KOCAELİ'nin Körfez İlçesi'nde bir ay önce iki küçük çocuğunun isteği ile balkonda oyun alanı kurmak isterken elindeki alüminyum borunun, yüksek gerilim hattına temas etmesiyle vucudu yüzde 80'nin de yanık oluşan iki kolunu tamamen, iki bacağını da kısmen kaybeden 36 yaşındaki Gürkan Aydınoğlu, yatağa bağlı hale geldi.

  Körfez Tütünçiftlik Çamlıtepe Mahallesi İkizli Çeşme Sokakta oturan alüminyum doğrama ustası Gürkan Aydınoğlu bir ay önce iki çocuğunun isteği üzerine balkona oyun alanı kurmak istedi. Bu sırada elinde bulunan alüminyum levha balkonun önünden geçen yüksek gerilim hattına değdi. Akıma kapılan Gürkan ağır yaralanırken iki kolunu tamamen, iki bacağını da kısmen kaybetti. Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yanık Ünitesinde tedavi gören Aydınoğlu yatağa bağımlı hale geldi.

  Talihsiz olay yaşandığı sırada işyeri açmaya hazırlığında olduğunu söyleyen Aydınoğlu, "Sosyal güvencem olmadığı için sağlık masrafları ciddi bir yük oluşturdu. Gelirim olmadığı için protez alma şansımda yok" dedi. Eşi Leyla Aydınoğlu, hayırsever vatandaşların desteğine ihtiyaçları olduğunu söyleyen, "Bir ptotez için yaklaşık 60 bin lira isteniyor. Yeniden çalışmak, çocuklarına sarılıp yürümek istiyor. Bırakın protezi almayı, normal tedavi masraflarını bile yardımlarla karşılayabiliyoruz. Ne olur yetkililer bize sahip çıksınlar" diye konuştu.
  14 Haziran 2017
  #1
 2. Bir anlık dalgınlık yatağa bağladı Cevapları

soru sor

Bir anlık dalgınlık yatağa bağladı