Beratcan'ı arama çalışmaları devam ediyor

İsimli konu WH 'WH Haber Bülteni' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 14 Mart 2016 tarihinde yazılmıştır. Beratcan'ı arama çalışmaları devam ediyor hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  Kartal'da kaybolan 10 yaşındaki Beratcan Karakütük'ü arama çalışmaları Aydos Ormanı'nda devam etti.

  İstanbul Kartal'da kaybolan 10 yaşındaki Beratcan Karakütük'ten 6 gündür haber alınamıyor. Aile kendi çapında gelen ihbarlara giderek çocuğunu bulmaya çalışırken, özel bir firmaya bağlı arama kurtarma ekipleri de Beratcan'ın bulunması için çalışma yürütüyor. Bugün Aydos ormanına giren ekipler, arama çalışmasını sürdürdü.

  KÖŞE BUCAK ARADILAR
  Arama Kurtarma ekibinden Yusuf Bülent Gündüz, çalışmalarla ilgili, “Şuan bir arazi taraması yapılıyor.Bu arazide şüpheli gördükleri, kuşkulandıkları her yere bakacaklar. Kazılmış yerler var mı, yumuşak yerler var mı? Çalı diplerini arkadaşlar tek tek gözlemleyerek tarama yapıyor. Sonra tekrar birleşip durum değerlendirmesi yapıp arama kurtarma çalışmaları tekrar devam edecekler" dedi.
  Şu ana kadar herhangi bir ize rastlayamayan ekibin çalışması devam ediyor.
  Geçen Çarşamba günü Kartal Hürriyet Mahallesi'ndeki İşçimen Ortaokulu'ndan öğle saatlerinde çıkan Beratcan Karakütük'ten bir daha haber alınamamıştı.
  14 Mart 2016
  #1
 2. Beratcan'ı arama çalışmaları devam ediyor Cevapları

soru sor

Beratcan'ı arama çalışmaları devam ediyor