Ben Yengeç Sevgilim Oğlak

İsimli konu WH 'Yengeç' kategorisinde, HoLyWar üyesi tarafından 30 Kasım 2007 tarihinde yazılmıştır. Ben Yengeç Sevgilim Oğlak hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Oğlak sevgiliniz hırslıdır ve kariyerine önem verir, büyük ihtimalle de mesleğinde başarılıdır. Siz de bu içgüdüye sahip olduğunuz için onu onlar ve destek olursunuz. Bu iyi bir ilişki olacaktır.

  Oğlak sevgiliniz toprak elementidir, yani pratik, sağlam ve güvenilirdir. Oğlak genelde iyi para kazanır ve parlak bir geleceğe sahiptir. Büyük şirketler, holdingler, güvenilir yönetici oğlakları severler. Oğlak kazandıklarını yatırımlarla değerlendirir, sizde birikim yapmayı sevdiğinizden bu konuda anlaşırsınız.

  Sevgili Yengeç, siz su elementi olarak bu ilişkiye sezgilerinizi, duygusallığınızı katarak onun duygusal dünyasını zenginleştirirsiniz. Yatakta birbirinize çok uyarsınız. Oğlak ağırdan alacak ve size çok zaman ayıracaktır, siz de derin duygularınızla karşılık vereceksiniz.

  Oğlak işteki başarıları ile bir çok hayranı olsa da kaçamak yapmayacak, size sadık kalacaktır. Bu da sizin ihtiyacınız olan güven duygusunu yaratacaktır.

  Siz bu ilişkide evinizin ve ileride çocuklarınızın efendisi olurken, Oğlak insanının hayalindeki ev hayatını sağlayacaksınız. Oğlak ise daima çalışacaktır. Onu git gide daha çok işkolik olduğunu görseniz de şikayetçi olmayacaksınız.

  Size çok uygun olan Oğlak burcunu sakın kaçırmayın.
  30 Kasım 2007
  #1
 2. Ben Yengeç Sevgilim Oğlak Cevapları

 3. paylaşım için teşşekürler...
  18 Mart 2008
  #2
soru sor

Ben Yengeç Sevgilim Oğlak

Alakalı Aramalar:

 1. sevgilim oglak