Ben Mezrich Kazara Milyarder Filmi

İsimli konu WH 'Kültür ve Sanat' kategorisinde, fazil_koc üyesi tarafından 18 Haziran 2013 tarihinde yazılmıştır. Ben Mezrich Kazara Milyarder Filmi hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. ben mezrich ve kazara milyarder filmi ile ilgili bu yazıda Ben Mezrich Kazara Milyarder Filmi hakkında kısa özet bilgiler bulabilirsiniz. İnşallah işinize yarayacağını düşünüyorum...Kültür ve Sanat paylaşım uzmanından...

  kazara milyarder kitabı kazara milyarder film kazara milyarder ebook ben mezrich kitapları aaron sorkin ben mezrich (kitap)

  Facebook Filmi, Ben Mezrich'in 'Kazara Milyarder' Kitabı  [​IMG]Sosyal ağ sitesi Facebook'un hikayesini anlatan Ben Mezrich'in 'Kazara Milyarder' kitabının sinemaya uyarlaması olan Columbia Pictures yapımı 'The Social Network' adlı filmin çekimi bir kaç hafta içinde başlayacak. Daha önce de duyurulduğu gibi filmin yönetmeni David Fincher ve senaristi de Aaron Sorkin.

  Filmin başlangıç sahneleri Facebook'un 2004 yılında temelleri atılan Harvard Üniversitesi'nin kampüsünde yapılacak. Filmin başrolündeyse Facebook kurucusu Mark Zuckerberg'i oynayan Jesse Eisenberg bulunuyor. Filmin geri kalanı da Los Angeles da çekilecek.

  Ancak Harvard Üniversitesi'nin bulunduğu Boston'da Ekim ayında film çekmek oldukça riskli çünkü her sene Ekim ayının ortasında Head of the Charles Regatta kürek yarışması yapılıyor. Dünya çapında bir çok sporcunun katıldığı yarış 17 - 18 Ekim'de organize edilecek. Yarışma, şehre ek olarak trafik yoğunluğunu getiriyor.
  18 Haziran 2013
  #1
 2. Ben Mezrich Kazara Milyarder Filmi Cevapları

soru sor

Ben Mezrich Kazara Milyarder Filmi