Belarus’ta Rusça Öğrenme

İsimli konu WH 'Web Tasarım ve Hazır Kodlar' kategorisinde, zubamba2 üyesi tarafından 26 Aralık 2015 tarihinde yazılmıştır. Belarus’ta Rusça Öğrenme hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG]

  Rusça Dil Kursları için en uygun yerlerden biri Minsk’tir.


  Belarus ve başkenti olan Minsk Rusça öğrenmek için en ekonomik ve avantajlı seçimlerden biri durumunda, fakat hedefiniz yalnızca Rusça öğrenmek değil peşinden üniversite eğitimi görmek ise Belarus üniversitelerinin YÖK denkliği ile alakalı tedbirli davranmanızda ve mutlaka daha iyi bilen bir kişiye sormanızda yarar var.


  Mesela, 8 kişilik bir derslikte, Belarus Devlet Ekonomi Üniversitesinde 10 ay Rusça eğitimini 5000 TL’ye görebilirsiniz üstüne bu fiyata kalış ve aşağıdaki bütün hizmetler dâhildir, diğer program seçenekleri için lütfen ofislerimiz ile bağlantıya geçiniz.


  Belarusda rusça kurslar çok önemlidir çünkü Rusça, yüz civarı milletin bulunduğu geniş bir coğrafyada konuşulan bir lisandır. Tarih boyunca sürekli var olan Türk-Rus ilişkileri, son zamanlarda kültürel ve ticari açıdan en kritik zamanlarını yaşıyor. minskde rusça kurslar sizin için çok iyi bir seçim olacak.


  Web Sitemiz: rus dil eğitimi - rusça dil eğitimi
  26 Aralık 2015
  #1
 2. Belarus’ta Rusça Öğrenme Cevapları

soru sor

Belarus’ta Rusça Öğrenme