Beethoven Neler Yapmış Beethovenın Hizmetleri

İsimli konu WH 'Kültür ve Sanat' kategorisinde, Pro Yazar üyesi tarafından 28 Temmuz 2013 tarihinde yazılmıştır. Beethoven Neler Yapmış Beethovenın Hizmetleri hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. beethoven neler yapmış ve Beethovenın hizmetleri ile ilgili bu yazıda Beethoven Neler Yapmış Beethovenın Hizmetleri hakkında kısa özet bilgiler bulabilirsiniz. İnşallah işinize yarayacağını düşünüyorum...Kültür ve Sanat paylaşım uzmanından...

  7 beethoven\in mektuplari betofunun hayatında neler yaptı betofun nun mektubu betofın mektupları betofın ın tüm müziklerini ismi

  [​IMG]

  Michelangelo Ve Beethoven`in Mektupları Satılıyor  Rönesans döneminin ünlü ressamı, heykeltraş ve mimarı Michelangelo ile klasik müziğin en büyük bestecilerinden Beethoven`in mektuplarının yer aldığı 31 parça, 11 Aralık`ta New York`ta satışa çıkıyor.

  Sotheby`s müzayede evinden yapılan açıklamada, kimliği açıklanmayan bir Amerikalı koleksiyoncunun elinde bulunan 31 parçanın satışa çıkarılacağı, bunlar arasında, Michelangelo ve Beethoven`in mektuplarının yanı sıra, Stalin`in mahkum bir ordu subayını affetmesine ilişkin belgeyle, Rus yazar Dostoyevski`nin bir hayranına yazdığı mektubun da yer aldığı ifade edildi.

  Açıklamaya göre, satışa sunulacak koleksiyonda, Rus yazar Tolstoy`un bir mektubu ile, Napoleon`un teğmen iken ailesine yazdığı bir mektup da bulunuyor.

  Kaynak: http://www.haber7.com/haber.php?haber_id=194210
  28 Temmuz 2013
  #1
 2. Beethoven Neler Yapmış Beethovenın Hizmetleri Cevapları

soru sor

Beethoven Neler Yapmış Beethovenın Hizmetleri

Alakalı Aramalar:

 1. beethoven in mektuplarindan

  ,
 2. betofın hizmetleri