Bedava En İyi MegaUpload Alternatifi Siteler - Dosya Depolama, Upload Siteleri

İsimli konu WH 'Network ve İnternet' kategorisinde, Alemdar üyesi tarafından 26 Ocak 2012 tarihinde yazılmıştır. Bedava En İyi MegaUpload Alternatifi Siteler - Dosya Depolama, Upload Siteleri hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Bedava En İyi MegaUpload Alternatifi Siteler

  Geçtiğimiz günler de MegaUpload telif hakları ihlali sebebiyle kapatıldığını duymuşsunuzdur. Dosya upload etme, depolama ve paylaşımı ile ilgili bir çok benzeri siteler de son zamanlar isimden MegaUpload faydalanmaya çalışıyor. Bu sahtekarlık yapan sitelerden uzak durmanız için sizler için hazırladığım bu ücretsiz ve güvenilir sitelerden yararlanabilirsiniz...

  İşte sizler için bedava en iyi 10 dosya depolama, upload etme, paylaşma siteleri...

  Online depolama, erişim ve paylaşmak isteyen her kullanıcı için, şartlar ve koşulları kabul ettikten sonra MediaFire kullanabilirsiniz. Kullanıcıları için ücretsiz, güvenli ve sınırsız bir cloud depolama hizmeti sunar.


  DropBox dosya depolama ve paylaşma amaçları için çok popüler bir hizmettir. Dropbox ile kaydettiğiniz herhangi bir dosya, bilgisayarlar, cep telefonları ve Dropbox web sitesine otomatik olarak ve anında kaydedilir.


  SkyDrive Microsoft’un ücretsiz çevrimiçi dosya depolama hizmeti. , E-posta yoluyla veya sosyal ağlar üzerinde tek tek dosya paylaşımı sağlar. Tek dosya boyutu 100 MB ile sınırlı, 25 GB ücretsiz depolama sunuyor.


  İnternet mevcut olan en iyi dosya paylaşım araçlarından biridir. Dosyalar atanmış bir pencerede basit ‘sürükle-bırak’ yöntemi ile yüklenebilir. Masaüstü istemcisi (Windows, Mac) ve mobil uygulamalar ile dosya upload ve erişim için alternatif bir yöntem. Ücretsiz hizmet bir defa da 50MB dosya upload limitini destekler.


  5GB cloud çevrimiçi depolama mevcuttur, Amazon MP3 online mağaza müzik satın alma ve Amazon Cloud kaydetmek için uygundur.


  Popüler dosya depolama sitesi, internet sunucularında elektronik dosyaları kaydetmek için bir altyapı sağlar.


  Deposit Files farklı meslek (öğrenci, işadamı, ev-iş operatörleri, vb) dalları için yükleme, depolama, ve internet üzerinde güvenli bir şekilde dosya paylaşımı için iyi bir hizmet sağlar. Herhangi bir masraf olmadan 2GB dosya indirme ve yükleme sağlar ve bu amaçla herhangi bir kayıt gerektirmez


  SugarSync tüm dosyalarınız için güvenli depolama sağlar. Tek bir dosya veya bütün bir klasör paylaşımı olsun, sadece birkaç tıklama ile sizin için her şeyi yapıyor. Bu hizmet, kullanıcıların herhangi bir dosya için ortak bir bağlantı oluşturmasına ve Facebook, Twitter, e-posta, IM ya da bloglar da paylaşması için izin verir. Şimdi bile kendi adını taşıyan online depolama alanı sunan 2GB dan 5GB a kapasitesini artırmıştır.


  Kullanıcıların hızlı bir şekilde dosya göndermesi ve güvenli bir şekilde paylaşması için izin verir. YouSendIt freemium temelinde çalışır. Tek sefer de 50 MB bir dosya gönderme; 2 GB’a kadar dosya gönderebilirsiniz.


  Google Apps ile entegre etme yeteneğine sahiptir ve hatta mobil cihazlar üzerinden erişilebilir. En son sürümü pek çok yeni işbirliği ve gerçek zamanlı bildirim özellikleri sunuyor. Arayüzü basit ve hızlıdır ve içeriği ile etkileşim için daha iyi bir deneyim sağlar.

  Alemdar....
  26 Ocak 2012
  #1
 2. Bedava En İyi MegaUpload Alternatifi Siteler - Dosya Depolama, Upload Siteleri Cevapları

 3. Valla çok iyi oldu. Güzel düşünmüşsünüz. :tamam:
  26 Ocak 2012
  #2
 4. Teşekkür ederim :D
  18 Mart 2012
  #3
 5. paylaşım için teşekkürler
  22 Haziran 2012
  #4
 6. Kullanıcıları için ücretsiz, güvenli ve sınırsız bir cloud depolama hizmeti sunar.

  [​IMG]


  7 Temmuz 2012
  #5
 7. Bonushood en çok kazandıran, etkinlik ve paylaşım sitesi Bonushood2.com
  26 Ekim 2019
  #6
 8. Bonushood en çok kazandıran, etkinlik ve paylaşım sitesi Bonushood2 . com
  31 Ekim 2019
  #7
soru sor

Bedava En İyi MegaUpload Alternatifi Siteler - Dosya Depolama, Upload Siteleri

Alakalı Aramalar:

 1. bedava hızlı veri depolama siteleri