Basen Küçültme Hareketleri Kalça Küçültme Hareketleri Video

İsimli konu WH 'Yaşam' kategorisinde, fazil_koc üyesi tarafından 7 Haziran 2013 tarihinde yazılmıştır. Basen Küçültme Hareketleri Kalça Küçültme Hareketleri Video hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. basen küçültme hareketleri ve kalça küçültme hareketleri video ile ilgili bu yazıda Basen Küçültme Hareketleri Kalça Küçültme Hareketleri Video hakkında kısa özet bilgiler bulabilirsiniz. İnşallah işinize yarayacağını düşünüyorum...Güzellik ve Bakım paylaşım uzmanından...

  popoya yazı yazma popoyu küçültmek popo kücültmek sıcak popolar en kısa sürede kalça küçültmek istiyorum

  Popoları Küçültmenin Yolları


  Yaz yaklaştıkça, sıcak kumlar üzerinde yanacak ayaklarınızın taşıyacağı gövdeleriniz için endişelenmeye başladınız değil mi? Mayo ve bikinilere vitrinden bakmayı tercih ediyor, yazı düşünmek istemiyorsunuz.


  Gözünüzün önüne birkaç görüntü geliyor: Kumsalda plaj voleybolu oynayan siz, kumlar üstünde yayılan siz ve mayonuzun saklayamadıkları… Ama endişe etmeyin. Yaza daha vakit var ve 1 ay gibi kısa bir sürede bile sonuç alabileceğiniz basit hareketlerle, bu endişelerinzden kurtulabilirsiniz. Üstelik de haftada 3 kez ayıracağınız 10 dakikayla! Malum standart Türk kadını problemi olan popolarla işe başlıyoruz. Bu hareketleri yaparsanız ne olacak? Zahmetsiz bir çalışmayla kısa zamanda çabuk sonuç ve daha sıkı bir popo.

  Yapmanız gerekenler: 3 hareketten oluşan bir egzersiz serisi

  Süre: Haftada 3 gün, 10 dakika.

  Size ne kazandıracak?

  1 ay sonunda en sevdiğiniz pantolununuz içinde çok daha rahat olacaksınız.

  2 ay sonunda poponuz, merdivenleri çıkarken size engel teşkil etmiyor olacak.

  Tek bacakla köprü hareketi

  Sol ayağınızın tabanı yere basacak şekilde sırt üstü yatıp, sol bacağınızı dizden kırın. Ellerinizi sağ dizinizin arkasında kenetleyin ve sol bacağınızı göğsünüze doğru çekin.

  Poponuzu sıkarak kalçanızı yerden birkaç santim yukarı kaldırın. Bunu yaparken, sağ bacağınız göğsünüze doğru çekili dursun. 3′e kadar sayarak pozisyonu koruyun ve ardından kalçanızı tekrar yere bırakın. Aynı hareketi 8-12 kez tekrarladıktan sonra bacak değiştirin. Hareketi 12 kez rahatça yapabilir duruma geldiğinizde bir set daha yapın.

  Çömelme hareketi

  Bacaklarınız, ayak uçlarınız ileri bakacak şekilde kalça genişliğinde açın. Kollarınız iki yanınızda olsun.

  Kollarınızı havada duracak şekilde öne doğru getirin. Bunu yaparken, sanki bir sandalyeye oturacakmışsınız gibi yavaşça dizlerinizden kırın. Dizleriniz, ayak parmaklarınızla aynı hizada olmalı, daha ileriye geçmemelidir. 2′ye kadar sayıp aynı pozisyonda kalın. Hareketi 12 kez rahatça yapabilir duruma geldiğinizde bir set daha yapın.

  Bacağınız kırık öne doğru hamle hareketi

  Bacaklarınız kalça genişliğinde açık ayakta durun. Elleriniz kalçalarınızda, sağ bacağınızla geriye doğru bir adım atın. Bunu yaparken, sağ topuğunuz havada olsun.

  Ağırlığınızı sol bacağınıza vererek çömelin. Ama diziniz dik ve ayak parmaklarınızı geçmeyecek vaziyette dursun. 3′e kadar sayıp kalkın. Aynı hareketi 8-12 kez tekrarladıktan sonra bacak değiştirin. Hareketi 12 kez rahatça yapabilir duruma geldiğinizde bir set daha yapın.
  7 Haziran 2013
  #1
 2. Basen Küçültme Hareketleri Kalça Küçültme Hareketleri Video Cevapları

soru sor

Basen Küçültme Hareketleri Kalça Küçültme Hareketleri Video

Alakalı Aramalar:

 1. merxiven kulanarak baseni kuculteyenler