Basen Eriten1600 Kalorilik Diyet Basen Eritme Yiyecekleri

İsimli konu WH 'Yaşam' kategorisinde, YBilgiNN üyesi tarafından 29 Eylül 2013 tarihinde yazılmıştır. Basen Eriten1600 Kalorilik Diyet Basen Eritme Yiyecekleri hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. basen eriten1600 kalorilik diyet ve basen eritme yiyecekleri ile ilgili bu yazıda Basen Eriten1600 Kalorilik Diyet Basen Eritme Yiyecekleri hakkında kısa özet bilgiler bulabilirsiniz. İnşallah işinize yarayacağını düşünüyorum...Güzellik ve Bakım paylaşım uzmanından...

  basen kalça eritme hareketleri basenleri 2 haftada ensağlıklı basen eritme diyetleri ensağlıklı kilo verdiren diyet kalça ve basen eritme hareketleri

  [​IMG]

  Kalça Ve Basenlerinizi Eritmek İçin  Bir çok kadın, kalça ve basenlerinin vücudunu orantısız kıldığından şikayet eder. Ayrıca her diyette, kalça ve basenleri forma koymakta yeterli olmayabilir. İşte size kalça ve basenleriniz için etki sağlayacak diyet sizler için ;
  Beslenme ve Diyet uzmanı Aylin Yılmaz, kalça ve basen sorunu yaşamamak için beslenmede dikkat etmeniz gerekenleri açıkladı.
  Kalça ve basen eriten diyet
  Bölgesel kilolarda sadece yedikleriniz değil genetik aile yapısı da önemlidir. Öncelikle günlük su tüketiminizi günde 2.5 litreye sabitlemelisiniz. Bunu gün içinde belirli aralıklarla içmelisiniz.
  Hızlı yemek yememli ve mutlaka kahvaltı yapmalısınız.
  Ara öğünü alışkanlık haline getirin. Özellikle aralarda kuru/taze meyve, kepekli bisküvi veya kepekli tost gibi rünleri bol su ile tüketmelisiniz.

  Ara öğünleri kuşluk, ikindi ve gece yatmadan bir saat önce yiyebilirsiniz.
  Karbonhidratlı gıdalar; Unlu mamuller, makarna, pirimç, buldur, patates, ekmek çeşitleri, tahıllar vb yiyeceklerdir.
  Proteinli gıdalar; Et, balık, yumurta, süt ürünleri gibi hayvansal ürünlerle, fındık, bakliyat gibi bazı bitkisel ürünlerdir.
  Proteinleri akşam 17:00?den sonra fazla tüketmemelisiniz. Haftada bir, iki kere akşam tüketebilirsiniz.
  Proteinin sindirimi uzun sürer ve geç saatlerde tüketmek yağlanmayı artırır. Genellikle sabah ve öğle saatlerinizde protein alabilir akşam saatlerinde ise bitkisel protein alabilirsiniz.
  Karbonhidratlı besinleri çok hareketli bir günde artırabilir araya bolca meyve tüketebilirsiniz. Gün içinde hiç hareket etmeyecekseniz günde 4 dilimden fazla ekmek tüketmeyin ve genellikle 3 meyve ile sınırlı kalın. Spor yaptığınız günlerde kendinizi biraz şımartabilir, makarna tüketebilirsiniz.
  29 Eylül 2013
  #1
 2. Basen Eriten1600 Kalorilik Diyet Basen Eritme Yiyecekleri Cevapları

soru sor

Basen Eriten1600 Kalorilik Diyet Basen Eritme Yiyecekleri