Basen Egzersızlerı Sıkı Basen Ve Kalça

İsimli konu WH 'Yaşam' kategorisinde, Pro Yazar üyesi tarafından 26 Eylül 2013 tarihinde yazılmıştır. Basen Egzersızlerı Sıkı Basen Ve Kalça hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Arkadaşlar Basen Egzersızlerı Sıkı Basen Ve Kalça ile ilgili bilgileri bu yazıda paylaşıyorum. Güzellik ve Bakım kategorisinde, basen egzersızlerı ve sıkı basen ve kalça hakkında bilgiler bulabilirsiniz. Bu konu umarım işinize yarar.

  sıkı bacak ve basenlere sahip olmak resimli kolay basen hareketleri kalcalarimi nasil forma sokabilirim kalçalarımı hangi hareketlerle şekle sokabilirim kalça basen egzersizleri

  [​IMG]

  Sıkı Basen Egzersizleri İle Güzelleşin  Basen eritmek çok kolay, sizinde bildiğiniz gibi vücudumuz da en büyük kas içeren yerlerden birisi kalçalarımız. Bunun yanı sıra en kolay kilo almaya müsait bölgemiz de kalçamız. Çünkü bu bölgemizde yağ dokusu daha fazla olduğundan, kan dolaşımımız daha yavaş kaslarımızda daha yumuşak ve oldukça gevşemeye müsaittir.Tabi bunun yanı sıra, bizim vücudumuz da pek çok diğer oranla kalçalarımızı çalıştırıp, geliştirip, basenlerimi eritmenin yolu daha kolay. Sadece ama Sadece Haftada 3 gün veya 4 gün 5-6 dakikamızı kalça hareketlerimize ayırarak çok kısa bir süre zarfında istediğimiz kalça demeyelim de basenlerimizin kalçalarımızın düzene şekle girdiğini görebiliriz. Fakat bahsettiğimiz gibi, eğer bu hareketleri düzenli olarak uygularsanız kalçanıza yoğunlaşırsanız haftada* 3 gün, 5-6 dakika 6-7 ay bir sürede güzel kalçalarınızın olduğunu, ve basenlerinizin kalmadığını fark edeceksiniz. Peki bunu nasıl yaparım, aşağıda resimlerle size görüntülü basen eritme egzersizini, inceleyeceğiz.


  Bu hareketimizde şekilde gördüğünüz üzere yüz üzeri uzanıyoruz. Alnımızın yerle temasını ve, ayaklarımızın düz durmasına dikkat etmeliyiz. Ellerimizi kalça kaslarımızın üzerine koyuyoruz. Kaslarımızı sıkıyoruz, 6-7 Saniye sıkıp kalça kasımızı bırakıyoruz. Bu Hareketi 10 defa yapıyoruz .* Boynumuzun da bu hareketi yaparken, düz durmasına önem ve dikkat etmenizi rica ediyoruz.  Yüzüstü uzanmaya devam ediyoruz, Bu kez ayaklarımızın parmak uçlarını san ki kalkacakmışız gibi ve, kalça kaslarımızı 4-5 cm kadar yukarıya doğru kaldıyoruz. Ve içimizden 5 e kadar sayıyoruz. Daha Sonra bırakıyoruz, bu hareketi 5 kez tekrar ediyoruz.


  Kollarımızı kıvırdıktan sonra, önde kavuşturuyoruz ve alnımıza ellerimizi koyarak birleştiriyoruz. Bacaklarımızı yukarı kaldırıyoruz, kıvırıyoruz. Sol ayağımız gökyüzüne bakıcak şekilde iken, o bacağımız 5 cm daha yukarı kaldırmaya çalışıyoruz. Aynı hareketimizi diğer, sağ bacağımızla yapıyoruz. Hareketi her bir bacağımızda 10 defa denicek şekilde yapıyoruz. 10 sağ bacağımızla, 10 sol bacağımızla.
  26 Eylül 2013
  #1
 2. Basen Egzersızlerı Sıkı Basen Ve Kalça Cevapları

soru sor

Basen Egzersızlerı Sıkı Basen Ve Kalça