Başak Burcu Temmuz 2012 Yorumu

İsimli konu WH 'Başak' kategorisinde, .мєℓσ∂у. üyesi tarafından 28 Haziran 2012 tarihinde yazılmıştır. Başak Burcu Temmuz 2012 Yorumu hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Başak Burcu Temmuz 2012 Yorumu


  Temmuz ayına şartlar lehinizde olarak başlıyorsunuz sevgili başaklar. Bu ay, kendinizi iyi hissedeceksiniz ama hayatınızı ilgilendiren konularda tedirgin yönlerinizde olabilir. Duyacaklarınız sizi canlandırabilir.

  İş ve kariyer alanlarınızda oldukça heyecanlı ve değişik bir ay yaşayabilirsiniz.. Parasal konularda da şansınız yüksek olacak. İş ortamlarınızda beraber çalıştığınız insanlarla bazı konularda aynı fikirlerde olmayabilirsiniz.

  İnsanları eleştirmeden önce etraflıca düşünmekte fayda var. Yine bu ay içinde aceleci ve hızlı davranmak isteyebilirsiniz.İş ve kariyer alanlarınızda kolay sinirlenmelere açık olabilirsiniz. Başka insanların söylediklerini dinlemek kolay olmayacak. İş alanlarınızda enerjinizi doğru kullanmaya çalışın.En ufak olumsuzluklarda ani tepkiler vermeyin.


  23 Temmuza kadar, ilgi alanınız parasal konularda olabilir. İş hayatınızda parayla ilgili güzel gelişmeleri daha rahat sağlamanız mümkün. Yine parasal konularda önemli kararlardan kaçının. Ay sonu akraba veya kardeşlerinizle bir araya gelebilir, kısa vadeli planlarla dinlencenizi keyiflendirebilirsiniz.
  28 Haziran 2012
  #1
 2. Başak Burcu Temmuz 2012 Yorumu Cevapları

soru sor

Başak Burcu Temmuz 2012 Yorumu