Başak Burcu Nisan 2012 Yorumu

İsimli konu WH 'Başak' kategorisinde, .мєℓσ∂у. üyesi tarafından 25 Mart 2012 tarihinde yazılmıştır. Başak Burcu Nisan 2012 Yorumu hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [h=3] Başak Burcu Nisan 2012 Yorumu
  [/h]
  İş ve hizmet hayatınızda kafanız biraz karışık gibi görünüyor. Merhametiniz ve hoşgörünüz almanız gereken bazı kararları erteleyebilir İşlerinizdeki yeni oluşumları gözden geçirmeniz gereken bir dönemdesiniz ve bu ay karar almadan önce biraz daha gözlem yapabilirsiniz. 1 ay boyunca ortaklaşa para konuları, banka işlemleri, borç, kredi, faiz, vergi, nafaka, miras alanlarınızda kimliğinizi ön plana çıkartacak ve bu alanlarda kendinizi göstereceksiniz. Eşinizin veya sevgilinizin maddi durumuyla ilgili konular ön plana çıkabilir.


  Yine bu bir ay başkalarının kaynaklarına ve para durumuna bağlı olarak hareket etmek durumunda kalabilirsiniz. Gizemli ve ruhani konular ilginizi çekmeye başlayacak. Cinsellik hayatınızda ön plana çıkabilir. Kendinizi dönüştürecek ve değiştirecek olaylarla karşılaşabilirsiniz. Başkalarından fayda ve destek görecek, diğer insanların kaynaklarından faydalanmasını iyi becereceksiniz 12 Nisan'dan sonra, ortaklaşa para konularınızda daha önceden konuşulmuş ama yapılmamış konular hayatınızda yer edebilir. Bu konular gündeme gelirken tarafsız olmaya ve dikkatli adımlar atmaya özen gösterin.

  Bu ay boyunca hayatınızı paylaştığınız insanla, maddi konularda yeniden düzenlemelerde bulunabilir, bütçenizi ortak değerlerinize göre ayarlayabilirsiniz. 24 Nisan'dan sonra özel hayatınızda yanlış anlaşılmalar ve sorunlar gündeme gelebilir. İlişkinizde sorunlar varsa bu sorunları çözmek için harekete geçebilirsiniz. Taşınma veya yer değiştirme gibi işlerinizi erteleyin. Ayrıca, ortaklaşa para alanlarınızda beklenmedik haberler almaya ve değişik şeyler yaşamaya müsait olabilirsiniz.
  25 Mart 2012
  #1
 2. Başak Burcu Nisan 2012 Yorumu Cevapları

soru sor

Başak Burcu Nisan 2012 Yorumu