Bakanlık başlarına 42 milyon TL ödül koydu!

İsimli konu WH 'WH Haber Bülteni' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 5 Nisan 2016 tarihinde yazılmıştır. Bakanlık başlarına 42 milyon TL ödül koydu! hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  Aralarında Savaş Yıldız, Hacı Ali Durmaz, Yunus Durmaz, Mustafa Dokumacı, İlhami Balı, Mahmut Gazi Tatar ve Hüseyin Peri’nin de olduğu 5’i kadın 23 IŞİD’li terörist için toplam 42 milyon lira ödül konuldu. İçişleri Bakanlığı’nın yenilediği ödül listesindekilerin sansasyonel eylem peşinde olduğu belirtiliyor.

  [​IMG]

  İÇİŞLERİ Bakanlığı’nın en son güncellediği ‘aranan teröristler’ listesine göre Türkiye genelinde terör örgütü IŞİD üyesi toplam 23 kişi aranıyor. Listede, Taksim’de 4 kişinin öldüğü bombalı saldırı sonrası eylem hazırlığında oldukları belirtilen Savaş Yıldız, Hacı Ali Durmaz ve Yunus Durmaz da bulunuyor. Ödül yönetmeliği kapsamında aranan 23 IŞİD üyesine konulan toplam ödül miktarı ise 42 milyon lira. 10 Ekim’de IŞİD’in Ankara’da düzenlediği canlı bomba saldırısı sonrasında İçişleri Bakanlığı’nın ‘ödül yönetmeliği’ kapsamında devreye koyduğu aranan teröristler listesi güncellendi. Son güncellenen listeye göre Türkiye genelinde 23 IŞİD üyesi aranıyor. Aranlar arasında zaman zaman sansasyonel eylem yapacakları iddia eden edilen Yunus Durmaz, Hacı Ali Durmaz, Savaş Yıldız’ın yanı sıra IŞİD’in Adıyaman hücresi olan Dokumacılar grubuna ismini veren Mustafa Dokumacı da bulunuyor.
  5 Nisan 2016
  #1
 2. Bakanlık başlarına 42 milyon TL ödül koydu! Cevapları

soru sor

Bakanlık başlarına 42 milyon TL ödül koydu!