Bakan Osman Aşkın Bak, İlke Özyüksel'i tebrik etti

İsimli konu WH 'Spor' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 23 Temmuz 2017 tarihinde yazılmıştır. Bakan Osman Aşkın Bak, İlke Özyüksel'i tebrik etti hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  [​IMG]

  GENÇLİK ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Büyükler Avrupa Modern Pentatlon Şampiyonası'nda bronz madalya kazanan İlke Özyüksel'i tebrik etti.  Uluslararası Modern Pentatlon Federasyonu (UIPM) tarafından Belarus'ta düzenlenen Büyükler Avrupa Modern Pentatlon Şampiyonası'nda ülkemizi temsil eden Milli Sporcu İlke Özyüksel bronz madalyanın sahibi oldu.

  Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Avrupa Üçüncüsü olan Milli Sporcu İlke Özyüksel için bir tebrik mesajı yayımladı. Mesajda “Olimpiyat Oyunları tarihinde modern pentatlon branşında ülkemizi temsil eden ilk sporcu unvanına sahip Milli Sporcumuz İlke Özyüksel'in bugüne kadar göstermiş olduğu özverili çalışmaların meyvesini Belarus'ta düzenlenen Büyükler Avrupa Modern Pentatlon Şampiyonası'nda alması bize büyük bir gurur ve mutluluk yaşattı. Avrupa Şampiyonasında bronz madalya kazanan Milli Sporcumuz İlke Özyüksel ve bu başarıda emeği geçen herkesi gönülden tebrik ediyorum" ifadeleri yer aldı.
  23 Temmuz 2017
  #1
 2. Bakan Osman Aşkın Bak, İlke Özyüksel'i tebrik etti Cevapları

soru sor

Bakan Osman Aşkın Bak, İlke Özyüksel'i tebrik etti