Bağdat Caddesi dünya dördüncüsü oldu

İsimli konu WH 'Turizm' kategorisinde, ziki üyesi tarafından 10 Ocak 2012 tarihinde yazılmıştır. Bağdat Caddesi dünya dördüncüsü oldu hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. ziki

  ziki Yönetici

  Bağdat Caddesi dünya dördüncüsü oldu


  Bağdat Caddesi, dünyanın en iyi dördüncü alışveriş caddesi seçildi. Listeye girme sebebinde Bağdat Caddesi için, "Alışveriş meraklılarına göre Bağdat Caddesi görünümüyle kazanıyor" deniyor.

  [​IMG]


  Fransız danışmanlık şirketi Presence Mystery Shopping'in alışveriş cenneti statüsündeki dünyaca ünlü caddeler listesinde Bağdat Caddesi dördüncü sırada yer aldı. Şirket, dünyanın 30 ünlü caddesini hizmet anlayışı, temizlik, alışveriş dostu olması ve sunduğu çeşit gibi kategorilere göre sıralandırdı. 83 puanla dördüncü olan Bağdat Caddesi hakkında araştırmada şöyle bahsedildi:

  "Alışveriş meraklılarına göre Bağdat Caddesi görünümüyle kazanıyor. Çiçekli alanları, dolmuşları ve su satılan dükkanlarıyla öne çıkıyor. Lüks caddede bütçeyi zorlamadan bir Türk kahvesi içecekseniz, Bağdat Caddesi’nde Starbucks’a da girebilirsiniz. Amerikan zinciri İstanbul’un kahve kültürüne uyup mönüye iyi bir Türk kahvesi yerleştirmiş."
  10 Ocak 2012
  #1
 2. Bağdat Caddesi dünya dördüncüsü oldu Cevapları

soru sor

Bağdat Caddesi dünya dördüncüsü oldu