Aziz Yıldırım

İsimli konu WH 'Spor' kategorisinde, By_CaaaNN üyesi tarafından 5 Eylül 2006 tarihinde yazılmıştır. Aziz Yıldırım hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım,Sivasspor’un ligde başarılı olacağını söyledi. Sivasspor’un 40.yılı nedeniyle İstanbul’da düzenlenen gecesine katılan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, geçen yıl Turkcell Süper ligine çıkan ve ligi 8.sırada tamamlayan Sivasspor’un bu sezon daha da başarılı olacağına inandıklarını söyledi. Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz’ın davetine katılan ve gece boyunca ilgi odağı haline gelen Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Sivasspor’un hem sahada hem de taraftar yönünden çok başarılı bir takım olduğunu söyledi.
    Sivasspor gecesine katılmaktan onur duyduğunu da sözlerine ekleyen Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım “ Başarılı bir başkanınız var, yönetim kurulu uyum içerisinde çalışıyor.Takım olarakta çok iyisiniz. Geçen sezon olduğu gibi bu sezonda başarıla imza atacaksınız “dedi. Sivasspor gecesine katılan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’a Sivasspor Başkanı teşekkür etti. Her iki başkan birbirlerine de başarı dileklerinde bulundular.
    5 Eylül 2006
  2. Aziz Yıldırım Cevapları

3. baslıgı degiştirdim...
    dogru düzgün baslık koyun...
    7 Eylül 2006
  4. evet doğru
    29 Eylül 2006
  5. emege saygı
    1 Ekim 2006
  6. BAŞLIĞI BEĞENMEDİM
    2 Ekim 2006
soru sor