Ayrılığın Birinci Yılı...

İsimli konu WH 'Yarışmalar' kategorisinde, 6564 üyesi tarafından 26 Ocak 2011 tarihinde yazılmıştır. Ayrılığın Birinci Yılı... hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. Bugün ayrılığımızın birinci yılı.Soğuk gecelerde yalnız savaşmaya alıştım artık.Eskisi gibi ağlamıyorumda hem.Içimi satırlara döküyorum.Birlikte olduğumuz yerlere gidiyorum her sabah.Şu bankı tanıyor gibiyim sanki.Seni sevdiğimi ilk burda soylememismiydim ben.Sonra sen bana sımsıkı sarıldığında el ele bu parkta koşmamışmıydık çocuklar gibi.Her buluşmamızda surda ki kadından gül alırdım sana.Hiç aksatmadan her buluşmamızda alırdım ve sen her seferinde öyle mutlu olurdun ki.Seni öyle gördüğümde dünyalar benim olurdu sanki.O güzel yüzünü görebilmek için uykuyu kendime haram kılıp seni pencereden izlemek ne tatlı gelirdi bana.Sen gecenin karanlığına doğru pencerede uykuya daldığında gitmezdim beklerdim sabaha kadar.O beklediğim hiç bir gecenin ayazı senin gidişin kadar üşütmedi beni.Yokluğun hala kalbimde açık bir yara.Hala her aklıma düştüğünde oluk oluk kanıyor ve ben seni hala ilk günkü kadar çok seviyorum.Sana sevgililer gününde aldığım ve giderken bana bıraktığın o cam güzeli bugün soldu kurudu.Onuda mı sevdiği sırtından bıçaklamıştı acaba.Yoksa o da mı herşeyin farkındaydı.Senin beni terkedisine o bir yıl dayanırlken ben bir ömür nasıl katlanacağım.Her neyse sözü uzatmanın anlamı yok.Ayrılığımızın birinci yılı kutlu olsun sevdiğim.Rabbim bana sabır sana da mutluluklar versin...
    26 Ocak 2011
  2. Ayrılığın Birinci Yılı... Cevapları

soru sor

Ayrılığın Birinci Yılı...

Alakalı Aramalar:

1. ayrılığımızın birinci yılı