Axle 9600 GT ekran kartı inceleme

İsimli konu WH 'Ekran Kartları' kategorisinde, ¢σєηтяãσ üyesi tarafından 3 Temmuz 2010 tarihinde yazılmıştır. Axle 9600 GT ekran kartı inceleme hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. Axle 9600 GT

Yeni nesil ekran kartlarını orta seviyeden başlayarak piyasaya süren nVIDIA'nın 9600 GT yongası performans anlamında oldukça başarılı neticelere imza atıyor. Kart özellikle geçtiğimiz ay yaptığımız testlerdeki DirectX 10 uygulamalarda oldukça yüksek FPS değerlerine imza atmıştı. Axle'ın bu yongayı taşıyan ekran kartı da uygun fiyatla bu performansı sunan nadir modellerden biri. Genellikle oyun gibi maliyet arttıran hediyelerle beraber satılan rakiplerine inat Axle 9600 GT kartın kendisini kullanıcılara daha uygun bir fiyatla sunuyor. NVidia'nın referans tasarımını bozmayan Axle 9600 GT'de bir adet 6 pinlik güç girişi bulunuyor. Güç kaynağı desteklemeyenler için molex'ten bu girişe çeviren bir kablo da kartla beraber geliyor. Görünümü gibi kartın çekirdek hızları ve bellek durumu da referans tasarımdan farklı değil. Ekran kartına ayırdığınız parayı 9600 GT ile değerlendirmek istiyorsanız ve ekstralara para ödemekten nefret ediyorsanız bu kart ilk tercihiniz olmalı.
    3 Temmuz 2010
  2. Axle 9600 GT ekran kartı inceleme Cevapları

3. ben aldım kullanıyorum suan bence beş para etmez bir ekran kartı.2 ay oldu alalı suan fanın sesinden durulmuyor.tavsiye etmem fan cok tez bozuluyor ilk defa aldıgım bir şeyden memnun kalmadım suan fiyatına gelince.280 lira parasının malı deyil kısacası.
    28 Temmuz 2010
soru sor

Axle 9600 GT ekran kartı inceleme

Alakalı Aramalar:

1. axle ax-96 ekran kartı fanı